999 rezultate për

kuotohet

Publikohen koeficientet e skuadrave favorite për të fituar Serie A Juventusi ka hyrë papritur në kolaps total, sepse humbja e finales së Kupës së Italisë ka bërë që jo vetëm tifozët të re
Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Mourinho largohet nga United? Anglezët vendosin baste E ardhmja Jose Mourinhos si trajner, duket gjithnjë e më larg klubit të Manchester United. Ai ka pasur disa mosmarrv
Mourinho largohet nga Unitedit dhe rikthehet te Interi Jose Mourinho nuk po kalon nëj periudhë të mirë te skuadra e Manchester United dhe së fundmi është folur për një largim
Bastet për "Këpucën e Artë" në Itali, Ronaldo ndiqet nga Icardi (FOTO LAJM) Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka rihapur një garë interesante për bardhezinjtë që janë prej vitesh në kë
Bastet e bëjnë fakt të kryer, ja sa kuotohet Ronaldo për kalim tek Juventus E ardhmja e yllit portugez është në ajër që nga finalja e Ligës se Kampionëve por tani duket se ai ka vendosur për të lu
Kjo skuadër është favorite për të fituar Champions Leaguen Edhe pse ende nuk dihet se kush do të jenë 4 gjysmëfinalistet e UEFA Champions League për këtë sezon, rezultatet e thell
Keni vënë bast sot për Shqipërinë? Ja sa e ka koeficentin e fitores Kompanitë e basteve shohin Shqipërinë, ndonëse jo me shumë diferencë, si favorite për të fituar ndeshjen me Maqedoninë n
Barcelona tenton sonte përmbysjen, ja si kuotohet kualifikimi Barcelona do të luajë sonte në mbrëmje kundër PSG-së, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Champions League. Ndeshj
Ndryshojnë kuotat, ja koeficientet e skuadrave për të fituar Championsin (FOTO) Pas ndeshjeve të para të fazës së 1/16-ve, sigurisht që kanë ndryshuar dhe kuotat në kompanitë e basteve sa i përket bas
Kompania e basteve shpall kampionin në Spanjë Sipas kompanisë së basteve “Bet365”, Barcelona kuotohet si skuadra favorite për të fituar kampionatin në sezonin e ri fu
Ja kur garon sot Majlinda Kelmendi, kuotohet për medalje Xhudistja nga Peja dhe flamurmbajtësja e Kosovës në Lojërat Olimpike të Rios sot do të luajë mundësitë e saj për medalje
Portugali-Francë, ja koeficentët e basteve (FOTO) Portugalia dhe Franca do të përballen në finalen e Kampionatit Europian. Sipas kompanive të basteve, Franca është ndjesh
Uells-Belgjikë, ja si janë koeficentët e basteve Sot do luhet sërish një ndeshje e rëndësishme mes Uellsit dhe Belgjikës. Të dyja do të "luftojnë" për të prerë një bilet
Ja koeficentët e basteve për ndeshjen Poloni-Portugali (FOTO) Dy ekipet Poloni-Portugali do të përballen mes tyre për të siguruar një biletë në fazën gjysmëfinale të Kampionatit Euro
Ja koeficientët e dy ndeshjeve të sotme në "Euro 2016" Në orën 18:00, sytë e gjithë kontinentit janë në përballjen mes Italisë dhe Spanjës, ku do të përcaktohet ekipi tjetër ç
Ja si kuotohet ndeshja Armeni-Shqipëri (FOTO LAJM) Në kuotimet për sfidën e nesërme në Jerevan Shqipëria vlerësohen mesatarisht me koefiçentin 2.256suksesi i vendase me 3.
Bastet, Shqipëria favorite ndaj Armenisë Fitorja e Shqipërisë kundër Armenisë kuotohet me 1.95. Ky është koeficienti i vendosur deri tani nga kompanitë e basteve
Cikloni Ronaldo, "Topi i Artë" kuotohet me 1,73 Ka luajtur në 6 prej 7 javëve të La Liga por ritmi i Cristiano Ronaldo ka qënë i jashtëzakonshëm me 13 gola të shënuar p
United, rikthimi i CR7-ës kuotohet me 1,73 Tifozët e Manchester United e duan Cristiano Ronaldon sërish në skuadër dhe për këtë arsye kanë marrë me qera një avion