999 rezultate për

kthyer

Njëri më bjond se tjetri, Dua dhe Anwar fotografohen rrugëve të New York-ut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, na habiti të gjithëve kur publikoi në profilin e saj n
"Kampi i ferrit", si po jetohet në ishullin grek (FOTO LAJM) Një grua dhe fëmija e saj raportohet të kenë ndërruar jetë si pasojë e revoltave që shpërthyen dje në ishullin grek të L
Artistët që kanë kthyer rrugët e qyteteve në kryevepra arti (FOTO LAJM) Arti i vërtetë nuk ka kufij. Këta artistë vërtetojnë se nuk ju duhet thjesht letër për të krijuar kryevepra. Rezulto
Zbulohet shpella shekullore në Prizren Një shpelle shekullore rreth 8 metra e thellë e mbushur me stalagtitet ëstë zbuluar në Zhur të Prizrenit jo shumë larg n
Kishin kthyer shtëpinë në "bazë" droge, arrestohen tre shqiptarë në Itali Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane pasi akuzohen për kultivim dhe trafik lëndësh narkotike.
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p
Shqiptarët kishin kultivuar lëndë narkotike në fermën e italianit, çfarë zbuloi policia Dy shqiptarë u arrestuan në Torino, përkatësisht 36 dhe 27 vjeç nën akuzat e prodhimit dhe shitjes të lëndëve narkotike,
Rrëfehet nëna e 4 fëmijëve e kthyer nga Siria në Kosovë Që nga fillimi i luftës në Siri, qindra shqiptarë të Kosovës, në mesin e të cilëve edhe gra e fëmije kishin shkuar atje
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar
Ç'po ndodh me Euron në Shqipëri, pëson sërish rënie drastike UPDATE - Monedha e përbashkët i është rikthyer ciklit rënës në tregun e brendshëm. Një euro u këmbye sot me 121.48 lekë,
I ishte bllokuar pasaporta, Ronaldinho paguan borxhin për ta rikthyer Ronaldinho dhe vëllai i tij Roberto Assis Moreira kanë rënë dakord me autoritetet të paguajnë gjobën 6 milionë reais (1.
Kohë pa kryer marrëdhënie seksuale?! 6 mënyrat e duhur për të kthyer pasionin në shtrat 1.Flisni me njëri-tjetrin. Komunikimi është gjëja kyçe që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj seksuale dhe heshtj
Vajzat kosovare të kthyera nga Siria heqin shamitë në shkolla Një problem më vete, të cilin autoritetet përgjegjëse e kishin shqyrtuar para se të merrnin vendimin për rikthimin e kët
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi ikën nga Shqipëria për mos tu kthyer më kurrë (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Stresit së fundmi ka bërë një deklaratë , e cila tregon përfundimisht shkëputjen nga reperi. Fansat e
E BUJSHME/ Oscar te Interi? Brazilani ndodhet në Milano U mendua se Christian Biragi, por mbi të gjitha Alexis Sanchez do të ishin dy surprizat e fundit për teknikun Antonio Co
Kur u ktheva kishin mbyllur derën! Shoku i Indritit tregon momentin e vrasjes Shoku i Indrit Çelajt, 26 vjeçarit të vrarë pak ditë më parë duke punuar në Tiranë ka treguar se çfarë ndodhi atë ditë.
Kapet vajza që ishte kthyer në tmerrin e pushuesve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një 32 vjeçare në Durrës, e cila hynte në shtëpitë e pushuesve dhe vidhte sendet me vler
Anxhela Peristeri drejt altarit, kush i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhela Peristeri ka ngjallur dyshime se mund të jetë në prag martese. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagr
Milan ka gati "ilaçin" e parë për të rikthyer kuqezinjtë te suksesi Milani e nisi sezonin e ri me një humbje në transfertën friuliane ndaj Udineses, ndërsa drejtuesit e klubit kanë gati “i
Në fillim pa një dritë të fortë në qiell, pastaj zbuloi të vërtetën (VIDEO) Një shofer ka mundur që të filmojë me kamerën e makinës së tij rënien e një meteori në ishullin italian të Sardenjës.