999 rezultate për

kryesisht

Moti sot në Maqedoni Moti në Maqedoni do të jetë i vranët me reshje kryesisht të shiut. Paradite, lokalisht do të ketë kushte për reshje të s
Obot, 60% e banesave të rrethuara nga uji Fshati Obot në njësinë administrative Ana e Malit në Shkodër është zona më e goditur nga përmbytjet në këtë qark. Sip
Shfrytëzoi seksualisht 14 vjeçaren, ky është monstra shqiptare Një grup kriminal që shfrytëzonte vajzat për prostitucion është shkatërruar nga policia e Athinës. Pesë persona kanë rën
Shqipëria josh të huajt, po blejnë shtëpi në bregdet Edhe pse jemi në mars është rritur interesi për të investuar në bregdet. Agjencitë e pasurive të paluajtshme tregojnë se
Nëse keni plane për fundjavë moti është me ju Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale
Mot i çmendur, çfarë parashikohet për 4 ditët e ardhshme Acar dhe borë kohë pas kohe deri të enjten, në fundjavë më butë dhe shi. 1.03 – Mot shumë i ftohtë, kryesisht me vran
Gazetarja puth bashkëshortin, vajza lumturohet (VIDEO) Njihet për natyrën e saj moskokëçarëse dhe si tip i drejtpërdrejtë. Moderatorja ka ndarë me fansat në Instagram një vide
Ditët e të ftohtit siberian janë shumë pranë Sipas parashikimeve të Prishtina Weather, në fundjavë vjen Kosova rrezikohet të preket nga acari polar Më poshtë keni
Kujdes, i ftohti siberian vjen në Kosovë Fushat e presionit të ulët mbesin të bllokuara edhe ditëve të ardhshme mbi Itali, që mbi vendin tonë do të krijojnë kush
Moti nuk zhgënjen për ditën e pavarësisë Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër në vendin tonë do të ketë mot me diell dhe vranësira
Ky është moti për ditën e nesërme në Kosovë Mot me diell dhe vranësira të shpërndara do të na shoqërojnë gjatë këtyre dy ditëve të vikendit. Shtunen do të mbajë
Moti në Kosovë rezervon për ditët e ardhshme rënie temperaturash Sipas parashikimeve të Prishtina Weather ditëve në vijim do mbajë mot më i ftohtë , që do përcillet me shi dhe borë. Më
Moti për ditët në vijim, reshje dhe temperatura minus në Kosovë Ditëve në vijim mot më i ftohtë, me shi dhe borë. 13.02.2018 – Dy vorbulla ciklonike nga Atlantiku pritet të kalojnë
Dëborë e ulje temperaturash, ky është moti për ditën e sotme Kthjellime dhe alternime vranësirash do të ketë në gjithë vendin duke sjellë reshje të pakta shiu e dëborë, kryesisht në
Dëbora dhe shiu mbulojnë vendin Dita e sotme ka nisur me vranësira dhe reshje të herë pas hershme që dominojnë pjesën më të madhe të vendit ndërsa prite
Moti në Shqipëri, këto zona priten të mbulohen nga dëbora Ditën e sotme moti do të dominohet nga kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta, të cilat do të gjenerojnë reshj
Bëhuni gati për një ditë më shi e borë, ky është moti për sot Moti dominohet nga kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta të cilat do të gjenerojnë reshje të pakta shiu e dëb
Sot pa çadër mos dilni nga shtëpia, në gjithë Shqipërinë ka reshje Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin deri në pas mesditës kur pritet shtim i vranësirave në pjesën më të m
Rikthehet bora në Kosovë Ditëve në vijim vranësirat do të shtohen, në fundjavë shi dhe borë. 31.01.2018 – Ditëve të para të muajit shkurt do të
Moti sot në Maqedoni Moti sot në tërë Mqedoninë do të jetë kryesisht i vranët me periudha me diell dhe me erë të lehtë. Do të fryejë erë e