999 rezultate për

kritike

Griezmann u mbyll gojën kritikëve: S’e bëra për para Antoine Griezmann mekaton e verës që lamë pas, ka qënë një nga objektivat kryesorë për të kaluar te Barcelona por ai zgj
Shpërthen bombola, në gjendje kritike për jetën shqiptari në Itali Një bombël gazi ka shpërthyer në Itali ku ka mbetur i plagosur rëndë një shqiptar. Mediat italiane shkruajnë se një
Milaimi shkruan një kritikë për LDK-në, si rrallë herë nuk përdor fjalë të rënda Deputeti Milaim Zeka thotë se Lidhja Demokratike e Kosovës që nga themelimi i saj asnjëherë nuk ka marrë përgjegjësi ush
"Shpërthen" Mourinho: Jam një ndër më të mëdhenjtë në botë Në konferencën para ndeshjes ndaj Burnleyt, ndaj të cilit Manchester pritet të luajë me formacionin e dytë, Mourinho ka
Mourinho ngre zërin: Jam një ndër më të mëdhenjtë në botë Në konferencën para ndeshjes ndaj Burnleyt, ndaj të cilit Manchester pritet të luajë me formacionin e dytë, Mourinho ka
Në gjendje kritike, makina përplas oficerin e policisë Një oficer i Policisë Kufitare të Kakavijës është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe bëhet me dije se
Ermal Fejzullahu ka një kritikë publike për Dafina Zeqirin Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në emisionin “Mirage” ku ndër të tjera u bë pjesë edhe e rubrikës “Kë zgjedh”. Mes shumë
DETAJET/ Vdiq e reja shtatzënë, vajza e saj 7-vjeç në gjendje kritike për jetën Një parakalim i gabuar i merr jetën nënës 6- muajshe shtatzënë, në gjendje të rëndë vajza e saj 7 vjeçe. Një aksident
Kampioni i botës në Formula 1, në gjendje kritike për jetën Bota e formula 1, është futur në një ankth të madh pasi mësohetse legjenda e ferrarit, Niki Laud është në gjendje të rën
Rrëzohet avioni me 101 pasagjerë në bord Një avion është rrëzuar vetëm pak pas ngritjes në fluturim në shtetin meksikan të Durangos, por fatmirësisht pa shkaktua
Një shqiptar i djegur në gjendje kritike në Greqi Ambasada shqiptare në Greqi njofton se si pasojë e zjarreve të rëna pasditen e së hënës në periferi të Athinës, një shte
E FUNDIT/ Një shqiptar i djegur në gjendje kritike në Greqi Ambasada shqiptare në Greqi njofton se si pasojë e zjarreve të rëna pasditen e së hënës në periferi të Athinës, një shte
Iker Casillas reagon ashpër kundër kritikëve të Karius Portieri i Liverpool, Loris Karius vazhdon të jetë objektiv tallje dhe kritikash pas gabimeve në finalen e Champions Lea
Luftëtari u mbyll gojën kritikëve: "Mosmirënjohës" Luftëtari ka bërë një reagim për akuzat që kanë ardhur drejt tyre për trukim ndeshjesh. Klubi "bluzi" doli me një de
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një person në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndohur pasditen e djeshme në Rrugën e Kombit. Një 48-vjeçar me inicialet T. Z., duke udhëtuar
"Shpërthen" babai i Ozil ndaj kritikëve, merr vendimin drastik për djalin e tij Babai i Mesut Ozil, Mustafa, pas kritikave të shumta drejtuar djalit të tij nuk ka duruar dot më dhe ka "shpërthyer" kun
Meghan lë edhe njëherë gjithë kritikën pa fjalë Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka sjellë një frymë të re në familjen mbretëror. Stili i Meghan Markle është kaq i pë
Aksident i rëndë në Itali, i moshuari në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Një i moshuar shqiptar ndodhet në gjendje të rëndë në spital pasi është go
Rama “inaguron” Turbinën e flet për kritikët: Ata që s’dinë çfarë thonë Kryeministri Edi Rama, ka qenë sonte i pranishëm në ceremoninë i naugurimit të Turbinës, vend i cili tani sipas tij i ë
Januzaj ju mbyll gojën kritikëve Adnan Januzaj ka shkëlqyer mbrëmjen e djeshme në “Kaliningrad Stadium” ku zhvillua ndeshja e fundit e Grupit G mes Angli