999 rezultate për

krimeve

Kaluan tre orë dhe ende s’ka vendim për Tahirin, dalin pamjet, çfarë po ndodh me prokurorët (FOTO LAJM) Vendimi për Saimir Tahirin ishte parashikuar të jepej në orën 16:00, por ndërkohë që kanë kaluar më shumë se tre orë tru
SPEKULIMI/ Tahiri do nxjerrë kasetat "bombë" në orën 16:00 “Mbase dhe Tahiri ka ndonjë kasetë dhe do e shihni këtë në orën 16:00, kur të plasë filmimet” – kjo ishte deklarata e fo
Pasojat e krimeve të serbëve, nënë e bijë u përdhunuan agresivisht (VIDEO) Gruaja që shihni, me pseudonimin Luljeta, ka qënë e martuar dhe me fëmijë në momentin që e kanë dhunuar, por ajo as sot
Shkoi në komisariat për të denoncuar një qytetar, dy policë dhunojnë 36-vjeçarin që vuan nga zemra Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e një qytetari nga Prrenjasi, i cili u dhunua nga dy poli
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime
50 mijë euro gjobë dhe 3 të arrestuar, shkatërrohet biznesmeni në Durrës Policia ka vënën në pranga 3 persona njëri prej tyre me rrezikshmëri të lartë në fushën e krimeve ndaj personit. Gjit
DETAJE/ E dhunonte dhe e përndiqte ish-të dashurën, arrestohet 36-vjeçari Një 36-vjeçar nga Laçi është vënë në pranga dje në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim prej disa ditësh për përndjekje
As nuk na kishte shkuar ndërmend, kjo është arsyeja pse polici prek gjithmonë makinën tuaj Të gjithë e kemi vënë re se policët e prekin me dorë pjesën e sipërme të makinës kur na ndalojnë. Deri këtu gjithçka në
Kërcënonin gruan për para dhe favoreve seksuale, arrestohen 2 fierakët Policia ka vënë në pranga 2 persona nga Fieri të cilët kërcënonin një grua me publikimin e fotove. Në këmbim të mos publ
I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k
1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit që mbyti Europën me drogë Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë arrestuar një person të kërkuar në të gjithë Europën pasi kryes
Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
Iu gjet në makinë lëndë narkotike, arrestohet agjenti i krimeve në Tiranë Një agjent i Krimeve në komisariatin nr.2 të policisë u arrestua, pasi në makinë iu gjet një sasi lënde narkotike. SH
1 korriku, Arben Çuko përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën paraprake për ish-deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çukon dhe 5 t
Shkarkohet prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci Mëngjesin e sotëm, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Eugen Beci.
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
Ushtronin presion ndaj qytetarëve duke i marrë para, arrestohen 2 policë dhe një avokat Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë F
Krimeve të Rënda nisin nesër gjyqin në themel ndaj Tahirit Gjykata e Krimeve të Rënda do të nisë ditën e nesërme gjyqin në themel për ish –Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.