999 rezultate për

kreut

Lëvizja për marrjen e kreut të PDSH-së mbështetet nga populli Kryetari i Komunës së Strugës, Ziadin Sela flet për një lëvizje të re brenda-partiake në PDSH, për të cilën thotë se ka
Zëvendësimi i kreut të AMA-s, priten debate në Kuvend Kuvendi diskuton në seancën e sotme për një numër çështjesh, disa prej të cilave pritet të shoqerohen me debate. Krahas
Zgjedhja e kreut të ILDKP-së, priten debate në Parlament Vendimi i Komisionit të Ligjeve për heqjen e kompetencës së Presidentit për të propozuar kryetarin e ILDKP-së pritet të
Mallakastër, digjet me benzinë automjeti i kreut të Komunës Fratar Persona ende të pa identifikuar i kanë vënë flakën automjetit të kreut të komunës Fratar në Mallakastër Astrit Sejdini.
Zgjedhja e kreut të ILDKP-së, opozita braktis komisionin e Ligjeve Komisioni parlamentar i Ligjeve vijon diskutimin nen për nen të disa shtesave dhe ndryshimeve në ligjin “Për parandalimi
PD fajëson qeverinë për atentatin ndaj kreut të komunës Farkë Partia Demokratike reagoi sot ndaj sulmit të banesës së kryetarit të Komunës Farkë. Përmes një deklaratë për mediat, dep
Eksploziv banesës së kreut të komunës së Farkës Një sasi eksplozivi ka shpërthyer mbrëmë në banesën e kryetarit të Komunës së Farkës, Fatbardh Plaku. Sipas policisë nga
Arsyeja e vërtetë e kallëzimit ndaj ish-kreut të SHIU-t Kallëzimi i bërë nga Ministria e Mbrojtjes në Prokurori lidhet me disa pajisje përgjimi të blera në vitin 2011. Këto paj
Nishani ankimon në Gjykatën Kushtetuese shkarkimin e kreut të ILDKP Presidenti Bujar Nishani ankimon në Gjykatën Kushtetuese shkarkimin e kreut të ILDKP Zana Xhuka. Sipas Nishanit, Parlame
Krasniqi i gatshëm të dorëhiqet nga posti i kreut të Kuvendit Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA për Kosovën, Jakup Krasnqi u deklarua se është i gatshëm të jap dorëheqje nga pos
Prostitucioni, arrestohet vëllai i kreut të bashkisë së Roskovecit Të paktën 28 persona mes të cilëve edhe vëllai i kryetarit të Bashkisë Roskovec janë arrestuar gjatë një operacioni të p
Pogradec, granatë në shtëpinë e kreut të PD-së Shpërthim në banesën e kryetarit të Partisë Demokratike në Pogradec. Shpërthimi ka ndodhur gjatë orëve të vona të së die
Ambasadorët do të raportojnë sot dhe nesër para kreut të shtetit Në Ministrinë e Punëve të Jashtme sot dhe nesër do të mbahet një mbledhje pune e ministrit të Punëve të Jashtme, Nikolla
Plagoset me armë zjarri babai i kreut të PS-së në Prezë UPDATE - Shefqet Kajmaku, babai i kreut të PS-së në Prezë të Tiranës, Lavdim Kajmaku, është plagosur me armë zjarri mbrë
Flamurtari dhe Laçi i afrohen kreut, Tirana në fund Flamurtari bën ngjitjen e madhe në klasifikim, duke iu larguar tashmë fundit të ftohtë të renditjes. Kuqezinjtë e Gjokës
Ahmeti, letër kreut të Asamblesë së OSBE-së Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, i ka dërguar një letër kreut të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Ranko Krivokapiç. Në t
Elbasan, tritol makinës së kreut të FRESSH Një sasi lëndë plasëse e cila dyshohet se është e llojit C4 ka shpërthyer në mjetin e personit që drejton Forumin Euroso
Laçi mposht Flamurtarin dhe i afrohet kreut E premtja ngriti siparin e javës së 8-të të Kategorisë Superiore. Në stadiumin e Laçit zhvillohen dy ndeshje këtë fundja
Dorëheqje e kreut të KSHZ-së, Kondarko Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka lënë të hapur mundësinë që kreu i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ), Boris Ko
Nishani nis konsultimet për emrin e ri të kreut të Kushtetueses Presidenti i Republikës, Bujar Nishani do të takohet nesër me krerët e 5 grupeve parlamentare për konsultime për përzgje