999 rezultate për

krahe

Vetëvendosja përkrahëse e nismës për rrëzimin e qeverisë Lideri i VV’së thënë se vendi ka devijuar falë qeverisë Haradinaj. Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka dh
Tmerr në Tiranë, një grup djemsh plagosin thikë 18-vjeçaren pasi nuk e grabitën dot Një vajzë e re është plagosur me thikë në krahë nga një grup djemsh të cilët kanë tentuar t'a grabisin. Burime nga p
Protesta e nesërme e veteranëve, nuk përkrahet nga OVL e UÇK Gjatë ditës së nesërme është paralajmëruar një protestë e një grupi të ish-ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës,
Provokim? Dua Lipa shfaqet në krahët e ish-it të Rita Orës Pasi u përfol për një flirtim me DJ-in Clavin Harris, Dua Lipa pozoi pranë një tjetri ish-partneri të këngëtares Rita Or
Putin i ngroh krahët Vuçiçit, kush e sulmon Serbinë, sulmon Rusinë Gjatë bisedës telefonike me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç, Presidenti rus ka thënë se Rusia me vëmendje po përc
Përshëndetje botë! Foshnja lind krahëhapur dhe i buzëqeshur (FOTO LAJM) Një 33 vjeçare nga Bremton solli në jetë fëmijën e saj të tretë, dhe ishte një moment magjik. Angel Taylorishte qëndr
Ndarja nga Zayn, Gigi Hadid shfaqet në krahët e të dashurit të ri Gigi Hadid dhe Zayn Malik e publikuan ndarjen e tyre pak ditë më parë në profilin e tyre në Twitter. Lidhja 2- vjeçare e
Zaimina fillon stërvitjen pas lindjes, këtë herë me Khloen në krahë Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.
Profesori kujdeset për fëmijët e studentes së tij gjatë leksionit (FOTO LAJM) Një profesor është bërë viral në rrjete sociale pasi ka qetësuar dy fëmijët binjakë të një studenteje dhe i ka mbajtur
Fluturat, moda e pranverës vë krahë Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqe
Demi Lovato sërish në krahët e ish partnerit?! E gjithë media rozë u trondit kur fare pranë martesës me aktorin Wilmer Valderrama, Demi Lavato deklaroi ndarjen. Në
Ishte -8 gradë, lojtarët prejnë çorapet dhe mbulojnë krahët nga i ftohti Në Rumani temperaturat kanë rënë në -8 gradë, por futbolli është një profesion aq i bukur saqë nuk pranon asnjë lloj ars
Dëshmia e rrallë mbi vrasjen e Isa Boletinit: I zumë pusi nga të dy krahët Nëse Ismail Qemali ishte truri i pavarësisë së Shqipërisë, Isa Boletini ishte krahu i armatosur i saj. Por vetëm 3 vjet
E lidhën dhe e vodhën, shkodrani tregon se si punëtori ia punoi pas krahëve Një grabitje ka ndodhur mbrëmë në Shkodër. Dy persona të armatosur kanë hyrë në banesën e familjes Alia dhe kanë vjed
Ngec rinovimi i Wilshire me Arsenalin, Seria A i hap krahët E ardhmja e Jack Wilshere, mesa duket mund të jetë në Serinë A. Mesfushori i Arsenalit ende nuk ka rinovuar kontratë
Tek "E diela shqiptare", Gjebrea bën një veprim të papritur! Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebra, sot në fund të rubrikës ''Kam një mesazh për ty'', ka bërë një veprim të paz
Eurodeputetit nuk i pëlqen vendimi i Shqipërisë për automjetet, pyet KE-në Në vitin 2014, parlamenti shqiptar vendosi t’i shtonte një pikë Kodit të Qarkullimit Rrugor, ku ndalohet regjistrimi i m
Politikani boshnjak, përkrahës i Kosovës, ngec në Beograd, aeroplani detyrohet të ndaloj Aeroplani i linjës së rregullt “Austrian Airlines”, i nisur nga Vjena për në Bosnje, është detyruar të ndalet në ora 16
Teknologjia do të bëjë me krahë edhe këmbësorinë ushtarake (VIDEO) Hoverbord i bërë nga kompania “Zapata Racing”, është e njëjta e cila prodhoi edhe Flyboard me anë të shtypjes së ujit.
Rita Ora dhe Jay-Z lënë pas krahëve të kaluarën Mesa duket, “Grammy Awards” ka shërbyer edhe si një urë lidhëse midis dy ish kolegësh. Pas përfundimit të kësaj ceremoni