999 rezultate për

kosta

I braktisur nga të gjithë, i moshuari që vrau çiftin në Gjirokastër kyç gojën Gjykata e Gjirokastrës ka caktuar dje masën e sigurisë “arrest me burg” për autorin e vrasjes së çiftit Aleko dhe Afërdi
Vrau çiftin për një copë tokë, gruaja kërkon dënimin maksimal për të shoqin Tragjedia e dy ditëve më parë në familjen Kosta në Gjirokastër mund të ishte parandaluar nëse Policia do të kishte ndërh
U vranë për një copë tokë, si u prish pakti që çoi në tragjedi Marrëveshja e prishur për ndërtimin e murit që ndante shtëpinë e Aleko Kostës me shtëpinë e djalit të xhaxhait të tij, A
“Çfarë bëre baba, për një mur i vrave?!”, ulërimat e djalit pas masakrës në Gjirokastër Detaje të reja kanë dalë nga krimi i rëndë që tronditi Gjirokastrën. Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak pë
Masakra në Gjirokastër, fqinja rrëfen tmerrin Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
I vrau për 4 metra tokë, autori shkrehu 15 plumba mbi çiftit Kosta Të tjera detaje dalin në dritë nga krimi makabër në Gjirokastër, që tronditi dje mbarë opinionin publik. Aposto Kost
Masakra në Gjirokastër, si i ekzekutoi kushëriri burrë e grua në banesë Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
Tragjedi në Gjirokatës, ky është çifti që u ekzekutua pa mëshirë nga fqinji Në orërt e para të mëngjesit një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjirokastër. Nga raportimet e para mësohet se një shte
Panamezët bënë gjithçka për t'u kualifikuar, ja çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO) Panamaja e cila fitoi 2-1 përballë Kosta Rikës në "Estadio Rommel Fernandez" u kulifikua direkt pë në Botërin "Rusi 2018
Flasin të afërm të familjes së ish-deputetit: Kosta ka një lidhje të fortë… Gjykata e Elbasanit ditën e djeshme la në burg ish-deputetin e PS-së, Hamit Kosta. Ai u arrestua tri ditë më parë, pas d
Costa - Atletiko një dashuri që po merr formë Mirror thotë se Atletico Madrid është gati të ofrojë 50 millionë paund për Diego Costa. Klubi spanjoll është i ndalua
Kanosi gruan me armë, gjykata lë në burg ish-deputetin e PS Ish-deputeti socialist, Hamit Kosta është lënë në burg. Kosta është kallëzuar në polici ka ish-bashkëshortja e tij,
DETAJET/ E la për një tjetër, ish-deputeti i vë armën në kokë partneres Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e ish-deputetit socialist Hamit Kosta. Ai u arrestua në flagran
Si ra në prangat e policisë ish-deputeti i PS-së që i drejtoi pistoletën bashkëjetueses Policia e Elbasanit ka dhënë detaje pas arrestimit te ish-deputetit te PS-se, Hamit Kosta. Sipas Policise, Kosta ka k
Akuzon ish-deputetin socialist për kanosje, ja kush është gruaja (FOTO LAJM) Në foton që shihni më sipër është ish-bashkëshortja e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Hamit Kosta, e cila e ka akuz
Simeone e konfirmon: Po do të ri-bashkohemi me Costan Diego Simeone ka treguar se Atletico Madrid mund të nënshkruajë Diego Costa në janar. Kosta ka luajtur ndeshjen e tij të
Pamje shokuese, pas 1 viti Vjollca Arapi nxjerr fotot e burrit që ia vranë për qiranë (VIDEO) Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen
Shpërthen deputeti i PS pasi u “braktis” nga Rama: Bashkohem me Patozin Një tjetër deputet që mbeti jashtë listës së PS-së, Vladimir Kosta ka dalë sot në mbështetje të deputetit tjetër të larg
Deputeti i PS revoltohet pas përjashtimit nga lista: Nesër do ju tregoj diçka për Ramën Deputeti i Partisë Socialiste, Vladimir Kosta, ka shprehur revoltë pas përjashtimit nga lista e kandidatëve për deputetë
Ja se si deputeti i PS-së qëlloi me armë gjatë sherrit Zbardhet vendimi i gjykatës që dënoi deputetin e PS-së, Vladimir Kosta me gjobë për armëmbajtje pa leje. Për këtë ven