999 rezultate për

kontrolli

Makina plot me drogë, 24-vjeçari e pëson keq tek Medreseja Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar me një sasi të konsiderueshme lëndësh narkotike. Policia e Tiranës bën me dij
PRAPASKENAT/ Si po përgatitet qeveria që t'i heqë koluadimet kompanisë SGS Kontrolli Teknik ose siç thirret në përditshmëri, kolaudimi i makinave është kthyer në një makth të vërtetë për shoferët
RAPORTI I PLOTË/ Kaosi me kolaudimin e makinave, si ka degjeneruar shërbimi që po u nxin jetën shqiptarëve Kontrolli teknik i makinave apo siç thirret në gjuhën e përditshme, kolaudimi është në një kaos total pas dhënies me kon
Zbulohet skandali me kolaudimin tek SGS: Nuk është i sigurt Problemet me kolaudimin e makinave, të cilat nisin nga kontrata e dyshimte koncesionare me kompaninë SGS e deri tek tmer
Gjyshja hedh fishezjarr, por frika e bën të humbasë kontrollin (VIDEO) Fishekzjarret janë ata që ndezin festat e fundvitit, por jo çdokush mund t'i hedhë ato. Në rrjetet sociale po qarkullon
Sllovenia merr kontrollin e një gjiri me sovranitet të kontestuar Sllovenia nuk raportoi asnjë incident madhor të shtunën në ditën e parë të ushtrimit të sovranitetit mbi gjirin e Pirani
Humbi kontrollin e makinës dhe i ra bordurës, vdes 26 vjeçari Një makinë ka humbur kontrollin sot pasdite në Fier dhe është përplasur me bordurën, duke lënë të vdekur shoferin 26 vj
OSDH: Kontrolli i ISIS në Siri bie nga dita në ditë Kontrolli i grupit ultra radikal Shteti Islamik (ISIS) në territoret në lindje të Sirisë është duke rënë nga dita në dit
Aksident i rëndë me dy plagosur në Fier, makina del nga rruga Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier ku dy persona kanë mbetur të plagosur në autostradën Levan-Tepelenë pasditen e s
Reali mbyll në gjysmëfushë Barcelonën, shpërdoron disa raste Po luhe El Clasico e ciastartoi në minutën e parë të orës 13:00. Real Madrid është dukshëm më mirë në këtominuta të par
Plumba në kufirin mes dy Koreve, ngrihet alarmi në gjithë rajonin Rojet e Koresë së Jugut, qëllojnë me të shtëna paralajmëruese në drejtim të ushtarëve koreano-veriorë, të cilët po kërko
Humbi kontrollin e motorrit, humb jetën 21 vjeçari Një aksident i ka marrë jetën një 21-vjeçari shqiptar në Greqi. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 05:20 në zonën e Toumb
Alarm, Trump i sëmurë Ekspertët mjekësorë, si dhe teoricienët konspirativë thonë me bindje se presidenti amerikan Donald Trump vuan nga demenc
Kryemadhi humb kontrollin në Kuvend, i merr si e tërbuar kartonët deputetëve Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, gjatë protestave të sotme, ka humbur disa herë kontrollin dhe është kapur
Kontrolli i makinës “fik” shqiptarët, babë e bir në pranga për drogë dhe amë Babë e bir janë arrestuar nga policia greke pas drogës e armëve të zbuluar në makinën e tyre. Mësohet se operacioni i
Lidhin me litarë dhe grabisin çiftin në Korçë, pronarë të firmës së njohur të pijeve Një cift është lidhur dhe grabitur mbrëmjen e sotme në Korcë. Ata janë lidhur në ambientet e firmës së tyre të pijeve
Lind aplikacioni për të sëmurët me sklerozë Në Milano janë shfaqur aplikacionet për kontrollin e pajisjeve elektronike dhe paraqitjen e tru-kompjuterit. Tashmë n
Ekspertë të arteve marciale, shqiptarët luftë me autoritet italiane Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e autoriteve italine të akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike të llojit kokainë.
U kap me drogë në Itali, shqiptari shtrin përtokë policin më karate Mediat italiane raportojnë se dy shqiptarë janë vënë në pranga në Milano pasi kontrolli në banesën ku rrinin u zbuloi nj
Roza humb kontrollin e emisionit, Çani thotë se të shkurtrat janë më të mira në shtrat I ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit, Arian Çani provoi edhe njëherë se është protagonist i pandreqshëm dhe far