999 rezultate për

komente

Sherr për komentet në Facebook, plagoset rëndë i riu nga Gjirokastra Një i ri nga Gjirokastra vetëm 18-vjeç për pak desh ka humbur jetën për shkak të një sherri që kishte me një person tjet
Bum komentesh në Facebook-un e Ramës: Duam drejtësi! (FOTO LAJM) Në kujtim për viktimat e 21 Janarit, Rama ka postuar një foto me katër qirinj të ndezur, por kjo gjë ka ndezur debatet d
Facebook mbush 12 vjeç, ja dhurata për përdoruesit Rrjeti më i klikuar në botë “Facebook”, më 4 shkurt mbush plot 12 vjeç dhe ‘babai’ i tij, Mark Zuckerberg, po përgatitet
Bum komentesh tek kërpudha e Ramës. Çfarë fshihet pas saj? (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve kryeministri Rama krijon një fortunë në lidhje me fotot që poston në Facebook, e në jo pak raste
Sfidë me kobrën, ja kush fiton (VIDEO) Në këtë video shikohet momenti i shpëtimit të një gruaje afër liqenit në Cape të Afrikës, e cila qëndronte e shtrirë për
Duka "ofendon" tifozin në komente (FOTO) Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka suprizuar me një koment të bërë në njëren nga fotot e tij
Ronaldo provokon me këtë foto dhe pyet: Gjejeni kush është? Cristiano Ronaldo si duket për të ironizuar mediat të cilat ditë më parë publikuan lajme rreth preferencave të tij seksu
Risia më e fundit në Facebook, komente në kohë reale Veccoria më e re e cila po testohet nga Facebook, do të informojë përdoruesit kur një mik po shkruan një koment. Veçoria
Komente dashurie mes Arminës dhe djalit të Berishës në Facebook (FOTO LAJM) Tashmë kanë shpërthyer komentet e dashurisë ndërmjet bukuroshes Armina Mevlani, me djalin e ish kryeministrit Berisha. K
Kritikat, Donald Trump: Nuk tërhiqem nga gara "Nuk kam për ta lënë kurrë këtë garë" ishte përgjigjia e Donald Trump ndaj indinjatës dhe valës së kritikave që shkaktua
Një kopje projekti i fundit i motrave Koçi? (VIDEO) Nuk janë të paktat rastet kur këngëtarët shqiptarë vjedhin nga të të huajt, sikundër edhe e kundërta. Por projekti më i
Futbollistët armenë: Ja ç’ndodhi në të vërtetë në ndeshjen me Shqipërinë Lojtarët e kombëtares së Armenisë përmes një letre të hapur i janë përgjigjur kreut të federatës së futbollit, Ruben Hay
Parisi përmes fotove, komentet janë të tepërta (FOTO LAJM) Britma, frikë, lotë, dhimbje, panik. Kështu mund të përshkruhet gjendja në Parisin e shumë sulmeve terroriste që i morën
Era Istrefi së shpejti me një projekt të ri Era Istrefi ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin se së shpejti ajo do të prezantojë projektin më të ri muzikor.
Bum komentesh negative për modelen e dobët në kopertinë Duket se një situatë edhe më e agravuar vijon sa i takon modeleve të cilat çdo ditë edhe më shumë dobësohen për të sigur
Adrian Gaxha prezanton binjakun (FOTO LAJM) Këngëtari Adrian Gaxha ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shihet me vëllanë e tij. Komentet e fansave
Ja si u tallën deputetët socialistë për "prostitutat e Berishës" Gjatë seancës së djeshme në Kuvend janë shkaktuar shumë të qeshura, kjo për shkak edhe të deklaratave të Berishës, të ci
Shqiptarët mirëpresin Dinamo Zagrebin: Mirësevini vëllezër (FOTO LAJM) Edhe pse shumë media kanë shkruar ditët e fundit për trazira të mundshme në ndeshjen e sotme mes Skënderbeut dhe Dinamo
Armina me një sukses të ri, imazhi i Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është bërë pjesë e reklamimit të firmës së njohur Dolce& Gabbana. Ajo është fotografuar ng
Fevziu nostalgjik për Tiranën e vitit 1988 Blendi Fevziu është bërë nostalgjik, teksa i është rikthyer stinës së verës 1988. Duket se gazetari ka nostalgji për