999 rezultate për

komedi

Mediat rumune: Flamurtari-Teuta, komedi e turpshme! Ngjarjet e fundit në kampionatin shqiptar, dyshimet, videot dhe deklaratat e protagonistëve kanë bërë xhiron e botës. Ës
Komediani amerikan pret festat për ti kërkuar gruas divorcin Një ndër aktorët më të dashur për publikun, Chris Rock, i ka dhënë fund martesës së tij 19 vjeçare. Sipas shumë zërave,
Sarah Jessica Parker së shpejti me një komedi Sarah Jessica Parker nuk është bërë e famshme vetëm për shumëllojshmërinë e këpucëve në filmin “Sex and the City”. Ta
Ndërron jetë komediania Joan Rivers (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare aktorja amerikane Joan Rivers, ndërsa kishte kryer një operacion një javë më parë
Kanye West, së shpejti në një komedi Kanye West së shpejti mund ta shohim edhe si një aktor, ndërsa dëshiron shumë që të jetë pjesë e një komedie. Ndonëse ka
Çmimet “Emmy 2014”, ja fituesit (FOTO LAJM) Në Los Angeles është organizuar ceremonia e 66 e çmimeve “Emmy”. Dy historitë më të mira në kategorinë e dramës dhe kome
Pas këngës, Ja Rule i kthehet filmit Reperi i famshëm Ja Rule, duket se do ti kthehet aktrimit, mesa duket një pasion i vjetër i tij. Ja Rule do i kthehet ek
Selfie-komedi, Gjermania "shokon" Falcaon dhe Lukakun (FOTO LAJM) Radamel Falcao dhe shokët e tij te Monaco kanë patur të njëjtin reagim me sulmuesin e Chelsea-t Romelu Lukaku pas fitore
Ja çfarë thanë njerëz të mëdhenj para vdekjes Shumë prej njerëzve të mëdhenj në prag të vdekjes kanë thënë fjalë të mëdha, por disa prej tyre kanë dhënë edhe mendime
Ndryshimi i emrit të Teatrit të Komedisë Me 72 votat e shumices, Kuvendi miratoi sot shnderrimin e emrit te Teatrit Kombetar te Komedis ne Teater Eksperimental.
Propozohet ndryshimi i emrit të Teatrit të Komedisë Ministrja e Turizmit Mirela Kumbaro propozoi ndryshimin e emrit të Teatrit të Komedisë. Duke folur në mbledhjen e radhës
Çmimet "Golden Globe" (FOTO LAJM) Është mbrëmja e parë e madhe e ndarjes së çmimeve kinematografike për këtë vit dhe filmi “American Hustle” ka fituar 3 ç
I dehuri ia mbath me një person mbi makinë (VIDEO) Drejtuesi i makinës që shihni në video është ndaluar në momentet e fundit pasi ka ecur për disa metra me makinën e tij d
Topalli ironizon konferencën e PS: Komedi dhe shfaqje Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ironizon konferencën dy ditore të Partisë Socialiste mbi territorin e ekonominë e
Këto dasma janë të paharrueshme (VIDEO) Të gjithë mundohemi që dasma jonë të jetë më e përkryera ndërsa harrojmë se dasmat perfekte harron më shpejt se dasmat "
Pse gjithmonë fëmijët do të na kopjojnë neve!? (FOTO LAJM) Përse gjithmonë fëmijët duhet të kopjojnë të rriturit. Në fotogalerinë e mësipërme do të shihni prindërit të cilët kopjo
Fjalimi më i qartë i Ndokës: Mendo pozitivisht dhe "sakrificko" ... (VIDEO) Sikur nuk mjaftojnë batutat e stisura në rrjetet sociale për të, dhe ai, Nard Ndoka vazhdon të na jap edhe më shumë mate
Ju që mendoni se dini të kërceni, shikoni këtë video (VIDEO) Kjo zonjë është e paparë në të kërcyer. Nuk do me ja ditë për askënd dhe për asgjë. Ndryshe nga të tjerët, zonja vazhdon
Romir Zalla: Burrat të kënaqur janë edhe me femra të shëmtuara dhe pak budallaqe Ka bërë atë që çdo mashkull do ëndërronte ta bënte, për të kuptuar se ç’ndodh në trurin e djallëzuar të një femre. Edhe
Mourinho: Kujtimet me Marion,. një komedi Edhe pse pak orë para El Clasicos me Barcelonën, ndeshje tejet e rëndësishme për Real Madrid, duke parë edhe diferencën