999 rezultate për

kodheli

Emërimi i Bledi Çuçit ministër, deputetja Mimi Kodheli zbulon përse votoi kundër Ditën e sotme Kuvendi votoi emërimet e dy ministrave të rinj, Bledi Çuçi në krye të Ministrisë së Brendshme dhe Milva Ek
Baton Haxhiu: Do zgjidhja Mimi Kodhelin ministre të Brendshme Baton Haxhiu ka komentuar dorëheqjen e Sandër Lleshaj dhe emrin që mund të bëhet ministri i ri i brendshëm. Për Haxhiun,
E para shqiptare në NATO, Yuri Kim uron Mimi Kodhelin Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, ka uruar deputeten socialiste Mimi Kodheli për zgjedhjen si zëvendëspresidente e Asa
E para shqiptare! Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO Ish-ministrja Mimi Kodheli ka marrë postin e rëndësishëm në NATO. Ditën e sotme në Seancën Plenare të datës 23 nëntor
Kodheli nxjerr emrat e zyshave: Ato mbanin mbi supe petkun e seriozitetit edhe kur bënin shaka Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar sërish pas deklaratës së bujshme për "zysha që e kanë mendjen te fund
"E kanë mendjen te minifundi", mësuesja i kthehet Kodhelit: Ju mbushni xhepat e bëni pushime luksoze Deklarata e deputetes Mimi Kodheli për mësueseset të cilat sipas saj e kanë mendjen te buzëkuqi dhe minifundi, ka ngjall
Kritikoi ashpër pas skandalit të abuzimit të minorenes në Babrru, Mimi Kodhelit i hiqet fjala Abuzimi i vajzës së mitur në Babrru në Tiranë nga roja e shkollës dhe nga 3 të rinj, ka shkaktuar reagime të ashpra në v
Kuvendi fshin kritikat për abuzimin e 15 vjeçares në mbledhjen e komisionit Ditën e djeshme, Kuvendi i Shqipërisë organizoi mbledhjen e Aleancës së Grave deptuete ku në qendër të diskutimeve ishte
Mimi Kodheli ''braktis'' politikën? Ky është profesioni për të cilin heq dorë Ahtu si gjithë të tjerët, edhe deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli po kalon këto ditë e izoluar në shtëpi. Teks
Dalin fotot nga festa, Veliaj i ftohur me Ramën por i rregullon jakën Kodhelit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Tirana festoi 100 vjetorin si kryeqytet i Shqipërisë. Një pritje e madhe u organizuar nga kryebashkiak
Foto pikante! Kodheli sharmante, Cakaj mbi peshë e Veliaj me biçikletë (FOTO LAJM) Me largimin e opozitës nga Kuvendi, maxhoranca ka fituar edhe më shumë peshë e prezencë në Kuvendin e Shqipërisë. Nga
Do t'a përjashtoj Rama? Ish-ministrja nuk merr pjesë në mbledhjen e rëndësishme të PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama prezantoi paketën anti-KÇK, e cila pritet që të përgjojë, sekuestrojë, kontrollojë d
Habit Mimi Kodheli me thirrjen ndaj të rinjve shqiptarë: Mos ikni jashtë, atje nuk ka kafe! "Shqipëria është vendi më i bukur ku mund të rrinë e të jetojnë të rinjtë. Jashtë je një robot, punë, shtëpi dhe gjumë..
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma
Dolli, birra, mish dhe patate! Darka e Kodhelit dhe Murrizit bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Në mediat on-line dhe rrjetet sociale po qarkullojnë imazhe, që tregojnë harmoninë e admirueshme të deputetëve të maxho
Birra, gjizë dhe qofte me Mimi Kodhelin, Murrizi nuk përmbahet ndaj atij që e fotografoi Deputeti i djathtë Mylsim Murrizi ka reaguar pas fotos së publikuar në media ku shfaqej duke pirë birra me deputeten e P
Mimi Kodheli me Myslim Murrizi "kapen mat" teksa pijnë birra, çfarë po festojnë (FOTO LAJM) Megjithëse për Shqipërinë pritet të jetë një javë e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e vendit drejt integrimit
"Kur Kodheli nxjerr sekretin para kohe", Presidenca reagon sërish për raportin e Komisionit të Venecias Pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias, ku Presidenti Meta akuzohet se ka bërë shkelje të Kushtetutës, ka
BOMBAT E TAHIRIT/ A shkon ish-ministri deri tek Rama? Saimir Tahiri tregoi dje gjatë mbrojtjes së tij para trupës së gjykatësve të Gjykatës së Krimeve të Rënda se nuk është n
Trafiku i drogës, çfarë ndodh tani me Mimi Kodhelin pas deklaratës bombë të Tahirit? Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri vijon mbrojtjen e tij përmes avokatëve dhe vetes para trupës gjykuese në Gjykatë