999 rezultate për

klinik

Klinikat e fertilitetit në Kosovë, spermë nga Serbia, Shqipëria dhe Maqedonia Spitalet private që po merren me procedura të IVF-së po manipulojnë duke bërë përzgjedhjen e gjinisë dhe duke blerë sper
Alarmante/ Mbi 3000 të sëmurë nga kanceri për vetëm 9 muaj në Shkup Më shumë se 3.000 persona të sëmurë nga kanceri janë të regjistruar vetëm në Klinikën e Onkologjisë dhe Radioterapisë në
Detaje tronditëse nga mashtrimi i mjekut rus/ "15 mijë euro për një veshkë" Mjeku rus Boris Wolfman është arrestuar në Tiranë, pasi është i dyshuar për drejtimin e një klinike të jashtëligjshme në
Selena Gomez përfundon në një klinikë rehabilitimi Selena Gomez nuk po kalon një periudhë aspak të qetë, madje ajo lajmëroi edhe më herët se do të shkëputej nga muzika pas
Kosova para vdekjes klinike, fajtore partitë politike dhe liderët Kosova është jofunksionale e kjo për shkak të situatës politike në vend, e cila po shkakton vdekjen klinike dhe kjo nuk
Rita Ora fshin trëndafilin (FOTO LAJM) Rita Ora e cila njihet për tatuazhet e saj duket se është penduar duke nisur me fshirjen e tyre. Ajo ka nisur punën me t
ISHP: Ka pacientë me sëmundje të lëkurës, por jo epidemi Institucioni për Shëndet Publik informon se kanë stacionuar ekipe me infektolog dhe infermierë në ambulancën e fshatit S
Rusia merr nën kontroll Aleppon Aleppo është rrënuar nga luftimet e muajve të fundit dhe Rusia është ndër të parat vende që ka vendosur të marrë në dorë
Skandal në shëndetësinë maqedonase / Infektohen 15 veta në klinikën e Shkupit pas operacionit të syrit 15 pacientë të operuar nga sytë në Klinikën e Oftalmologjisë në Spitalin e Shkupit, po përballen me infektime serioze të
Mjekët në Kosovë po kryejnë hulumtime të jashtëligjshme Mjekët e spitaleve publike kanë lidhur kontrata me kompanitë farmaceutike në emër “të hulumtimeve klinike”. Por hulum
Berlusconi në duart e mjekëve Berlusconi pritet që nesër të kryejë një operacion që do zgjasë plotë 4-orë. Mediat e huaja kanë bërë me dije se pritet
Njihuni me historinë e pazakontë të djaloshit të "ngurtë" (FOTO LAJM) Kjo është një histori e pazakontë ku protagonist është një djalë vetëm 11-vjeç. Ramesh Darji vuan nga një sëmundje ekstr
Nëna në vdekje klinike prej 4 muajsh, lind djalin Një histori e pazakontë ka ndodhur në Portugali ku një grua e cila prej katër muajsh nuk e kishte në funksion trurin, ka
Mjekja në Shkodër ndërpret shtatzëninë në muajin e pestë 200 mijë lekë të vjetra për një abort në kundërshtim nëse mosha e shtatzënisë është katër muajshe dhe 300 mije lekë (të
15-vjeçarja shkel me makinë një burrë dhe një fëmijë Dy fëmijë dhe një person i rritur janë lënduar në dy aksidente trafiku që kanë ndodhur gjatë ditës së djeshme në Tetovë.
Basha: Rama e ka sjellë shtetin ligjor në vdekje klinike Kreu i PD, pas takimit me Johannes Hahn, ka theksuar se opozita nuk mund të marrë pjesë në tryezën e Reformës në Drejtës
Të rinjtë çdo ditë e më të rrezikuar ndaj sulmit në zemër Megjithëse të gjithë kategoritë e moshave po ndërgjegjësohen për faktorët që ndikojnë në rritjen e rrezikut në sulmet e
LR-PDSH: Shqiptarët të diskriminuar në shëndetësi LR-PDSH, përmes një konference me gazetarët, ka shprehur shqetësime për diskriminimin në shëndetësi që i bëhet vendbanim
Grabitet poliklinika e specialistëve në Durrës Gjatë orëve të vona të mbrëmjes së kaluar është vjedhë dhe dëmtuar poliklinika e specialiteteve në Durrës. Mësohet se pe
Ja çfarë thotë Florenzi pas humbjes nga Reali Alessandro Florenzi ka deklaruar se nuk e meritonin humbjen pasi ata kanë luajtur dy ndeshje shumë të mira. Kapiteni i