999 rezultate për

kina

Pak minuta shi kthejnë rrugët në lumej: Gjithandej makina që lundrojnë si varka (VIDEO) Ka mjaftuar disa minuta shi që rrugët e qytetit Monterrey në Meksikë të kthehen në lumej duke dhënë pamjen që mund ta sh
Makina përplaset me shtyllën, përfundon e përmbysur në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur rruga Çelidrad, k
“Toyota” befason sërish, prezanton makinat elektrike për lojërat olimpike 2020 (FOTO LAJM) 3.700 automjete të reja do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020, në Toyko, të gjitha nga kompania e automjeteve “Toyot
Përmbyset makina rrugës për te Gjiri i Lalëzit Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën që të çon për tek Gjiri i Lalëzit. Nga të dhënat paraprake nuk
Kërdia me aksidente, makinat bëhen copa në Milot, në Elbasan përfundon në kanal Tre aksidente rrugore të njëpasnjëshme janë shënuar pasditen e sotme në të gjithë vendin duke konfirmuar edhe njëherë se
Policia fillon heqjen e makinave të aksidentit spektakolar në Prishtinë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një kamion i kompanisë “Pas
Si ndodhi aksidenti me 9 makina në Prishtinë, 9 të lënduar (VIDEO) Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksidentin e tmerrshëm që ka ndodhur në Prishtinë, derisa është bërë me dije se ja
Pamje të rënda: Benz-i del nga kontrolli dhe përplas çfarë t'i dalë përpara në Kukës (VIDEO) Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës. Sikundër duket dhe në pa
Një "Jaguar" dhe një "Audi" shkaktojnë kaos rrugëve të Londrës (FOTO LAJM) Një 25 vjeçar është duke luftuar me vdekjen në spital pasi u përfshi në një aksident spektakolar gjatë mbrëmjes së djesh
Pronarë kujdes! Kjo është metoda më e re e vjedhjes së makinave luksoze (VIDEO) Hajdutët e makinave janë duke perfeksionuar metodat e tyre të vjedhjes. Sëfundmi, kamerat e sigurisë së një shtëpie
Përplasen 3 makina në Lezhë, 4 të plagosur rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Balldre të qytetit të Lezhës. Siç rapor
Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas këmbësorin Një tjetër ngjarje sapo ka ndodhur në Durrës ku mësohet se një kalimtar teksa po kalonte rrugën tek vendi i "varrezat e
Kina prezanton robotët që mund të notojnë, fluturojnë dhe kryejnë punë të tjera (FOTO LAJM) World Robot Conference që do të zhvillohet nga 20 deri më 25 gusht në Pekin të Kinës, ka mbledhur më se 200 krijuar nga
Makina me drejtues italian përmbyset në Sarandë, shkak shpejtësia tej normave Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Pavarësisht
Digjet makina në Durrës Një makinë është përfshirë nga zjarri në autostradën Tiranë-Durrës pak më parë. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndë
Përplasen 4 makina te Rruga e Durrësit, ka të lënduar (FOTO LAJM) Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte tek Rruga e Durrësit në kryeqytet. Sic e shihni edhe
Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
E RENDE/ Makina futet në lokal, plagosen 5 persona Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Cërrik, ku për pasojë janë plagosur pesë persona. Sipas policisë, aksiden
Makina del nga rruga, humb jetën një person Një tjetër aksident i rëndë rrugor ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Peshkëpi, në aksin rrugor Kotë-Vlorë. Një auto
Makina përplas për vdekje të moshuarin në Vlorë Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, me pasojë vdekjen e një personi. Mësohet se ngjarja është