999 rezultate për

kina

Kina nxjerr raketat bërthamore: Sot jemi të pathyeshëm (FOTO LAJM) Kina feston sot 70 vjetorin e Pavarësisë duke organizuar një paradë të madhe ushtarake, e cila po lexohet si një sfidë q
Gjendet e djegur makina e atentatorëve të Besmir Hidës (VIDEO) Një makinë e djegur që dyshohet se është përdorur për largimin autorëve që ekzekutuan Besmir Hidën është gjetur pranë va
Fier, makina përplas dy të moshuar Një aksident ka ndodhur në rrugën Skënderbeu në Fier apo siç quhet ndryshe rruga për tek ETC. Një automjet ka përpalsur
Makina nga Burreli aksidentohet në Fier, ndërron jetë 27-vjeçari Një 27-vjeçar nga Burreli humbi jetën në një aksident rrugor në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:40, në au
I mrekullueshëm, njihuni me versionin e fundit të Mercedez Benz (FOTO LAJM) Versioni i fundit i Mercedes Benz është Vision EQS, që përfaqëson planet e kompanisë për të ardhmen e makinave elektrike
Makina përplas këmbësorin në Tiranë Një aksident ka ndodhur vetë ka minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë ATSH-së ndërkohë që mëso
Drenas, traktori përplaset me një makinë dhe ndahet në mes Para pak minutash në fshatin Gllobar të Drenasit ka ndodhur një aksident, ku ishin të përfshirë një traktor dhe një maki
Përplaset nga makina, 31-vjeçari në gjendje të rëndë për jetën Një aksiden ka ndodhur para pak minutave në aksin Kukës-Shtiqen ku si pasojë e të cilit ka mbetur i plagosur një person.
Makina përplas të miturin në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" Një i mitur është aksidentuar ditën e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. I mituri K.L është dërguar menjëherë në
Tiranë, makina përplas motorin, plagoset drejtuesi Një tjetër aksident regjistrohet mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja e
Me makina dhe super motora, kapet në Greqi shqiptari që rekrutonte prosituta bashkë me gruan (FOTO LAJM) Një shqiptar sëbashku me gruan e tij janë prangosur me akuzën trafikim femrash nga vendet e tjera te Evropës me qëllim
Godet tajfuni shkatërrimtar, uji merr para njerëz dhe makina Tajfuni Tapah goditi brigjet e Koresë së jugut, duke sjellë shkatërrime të mëdha. Autoritetet thanë se 21 persona u
Qytetarët me "zemër në dorë", ç'ndodhi para mesnatës në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Pas një lajmi të rremë të shpërndarë në disa media online se në mesnatë një tërmet i fuqishëm do të prekte Tiranën, dhe
"Ku është kryetari i Tiranës"? Rama kapet me Veliajn gjatë mbledhjes Për shkak të tërmetit të fuqishëm që tronditi vendin, kryeministri Edi Rama ka organizuar një mbledhje të përbashkët me
Me makina luksoze dhe armë, kush është i "forti" i Fushë Krujës që iu bë atentat mbrëmë Një atentat me armë mbrëmjen e shkuar në Fushë Krujë, përfundoi me vrasjen e një 50 vjeçareje, Shpresa Basha ndërsa mbet
Tërmeti shkatërron godinën e Gjeologjikut, gurët shkatërrojnë makinat (FOTO&VIDEO) Dy lëkundje të forta tërmeti kanë lëkundur pasidten e sotme Tiranën, por edhe qytetet e tjera të vendit. Nga të dhënat e
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO) Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejti
Aksident në Lezhë, makina përplas të riun Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë. Shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në
"Rama njoftonte gara ma makina kur jepej vendimi", Tahiri zihet ngushtë nga gazetarët Ish-ministri Saimir Tahiri ka folur mbrëmjen e së premtes në emisionin “Java në RTSH” ku ka komentuar edhe një herë përb
Zhduket makina e rastit "Monstra" Gazetari maqedonas i cili shpesh herë bën bujë në opinion, Zoran Bozhinovski, së fundmi ka zbuluar disa detaje rreth vet