999 rezultate për

kesh

Rivaldo këshillon Barcelonën: Messi duhet të pushojë për të shmangur lëndimet Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, beson se Messit duhet t’i jepet pushim. Lionel Messi ishte i angazhuar me komb
Fatmir Mediu këshillon Metën: Nëse Kuvendi nuk të pyet, shpërndaje! "Meta duhet të shpërndajë parlamentin nëse parlamenti nuk merr në konsideratë dekretin e tij për kthimin e ndryshimeve t
Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Jeta do të bëhet më e lehtë: Disa këshilla me vlerë që do ju ndihmojnë se si mund të ndalosh së dashuri dikë që nuk të do Të biesh në dashuri me një person që nuk mund ta kesh mund të ndikojë seriozisht në vetëvlerësimin dhe vetëbesimin tënd.
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,
Pa maskë në publik, sot nisi aksioni i gjobave (FOTO LAJM) Ditën e sotme kanë nisur gjobat e para për qytetarët që kanë qarkulluar pa maskë duke thyer kështu vendimin e Qeverisë i
Kujdesi për lëkurën në vjeshtë, këshillat që duhet të ndiqni Me ardhjen e vjeshtës, rutina e kujdesit për lëkurën gjithashtu ndryshon, pasi lëkura ka nevojë për produkte më ushqyese
Pipero për keqpërdorimin e maskave: Rrezikoni shëndetin nëse i mbani kështu Duke nisur nga kjo e enjte, të gjithë qytetarët duhet të mbajnë maskë jo vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe në rrug
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
Maliqi ironizon Lleshajn: Je një ministër kukull, uroj të mos kesh fatin e Tahirit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar nga Kuvendi me deputetin e opozitës Lefter Maliqi, pais ky i fundit e f
DASH këshillon të vetët: Kujdes me udhëtimet në Kosovë, rrezikoheni nga COVID-19 dhe terrorizmi Departamenti i Shtetit këshilloi amerikanët të rishikojnë udhëtimet në Kosovë për shkak të koronavirusit dhe të tregojnë
Barcelona e bleu si një super talent, kroati përfundon në ligën e tretë italiane Futbollisti i ri kroat, Alen Halilovic mund të vazhdojë karrierën e tij në ligën e tretë italiane dhe të veshë fanellën
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Përplasje mes lojtarëve në Argjentinë-Bolivi, shkak Messi (VIDEO) Argjentina mbrëmë në La Paz festoi kundër Bolivisë me 2: 1 dhe kështu me dy fitore hapi kualifikimet për Kupën e Botës n
A duhet të rikthehet karantina? OBSH përgjigjet prerë Karantinat kombëtare të kufizuara në kohë janë “mjeti i fundit” për të trajtuar rritjen e rasteve. Kështu është shprehur
Punoni me orë të gjata ulur?! Disa këshilla për t'ua bërë ditën më pak të lodhshme Shumë prej nesh janë të detyruar që të rrinë me orë të tëra duke qëndruar në një karrige, përpara kompjuterit. Por edhe
Bashkëshorti feston ditëlindjen, Jonida Shehu e uron me këto momente speciale (VIDEO) Jonida Shehu ka ndarë së fundmi një llogarinë e saj një nga momentet më të bukura ku shfaqet së bashku me familjen rreth