999 rezultate për

kercenoi

Meta kërcënoi me armatosje të popullit, reagon policia Situata parazgjedhore është nxjehur keq në vend. Gjatë mesditës së sotme, presidenti i zgjedhur Ilir Meta u filmua në nj
Kërcënoi me luftë, zbulohet mesazhi i Metës për Demirajn Kreu i Kuvendit Ilir Meta pas vizitës në shtëpinë e kryeplakut të fshatit të dhunuar dje nga 3 persona të maskuar, ka bë
Kërcënoi Metën, LSI në sulm kundër Ruçit Gamoz Ruçi i rikujtoi Ilir Metës dje se nëse nuk dekretonte maxhorancën pas 25 qershorit për të bërë qeverinë, siç paral
Ruçi kërcënoi me shkarkimin e Metës, ish-ministri i LSI i tregon Kushtetutën Deklarata e Ilir Metës se si president nuk do të dekretonte asnjë qeveri apo ministri e dalë nga vjedhjet e manipulimi i
Ahmeti fotografohet me personin që kërcënoi me vrasje Alma Lamën (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është parë shumë aktiv në këto ditë fushate për Lëvizjen Vetëvendosje. Ai nuk ka
Këshilltari i LSI denoncon Beqajn: Më kërcënoi, më tha do të të zhduk Këshilltari i grupit parlamentar të LSI-së, Dritan Kaba ka akuzuar sot ish-ministrin socialist, Ilir Beqaj se ky i fundi
Rama kërcënoi se do të prishte paktin, ja si i përgjigjet Berisha (FOTO LAJM) Vetëm pak orë më parë kryeministri Edi Rama iu drejtua me Partisë Demokratike me një ultimatum ku u kërkonte zhbllokimin
Kërcënoi shokun me armë në Facebook, arrestohet i riu Policia e Kosovës ka arrestuar një të ri, i cili ka kërcënuar me armë një djalë përmes rrjetit social Facebook. Vikt
Vrau gruan e kërcënoi djemtë: Mos tregoni, do ju vras edhe juve Shkodrani 74- vjeçar Beqir Xhilaj ka kërcënuar me vdekje dy djemtë e tyre, të lindur nga martesat e mëparshme pas vrasje
Vrau gruan me çifte, 74-vjeçari kërcënoi djemtë që mos të tregonin Janë zbuluar detaje tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Shkodër ku burri vrau gruan e pestë me çifte. Beqir
Kërcënoi me pistoletë lodër, policia vret me breshëri plumbash adoleshentin Policia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka qëlluar me breshëri plumbash një adoleshent i cili ka "kërcënuar" me pis
Zbardhen detaje nga atentati në Tiranë, i plagosuri kërcënoi me armë në 2015 djalin e një biznesmeni Kane dale detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak orë më parë në rrugën “Xhanfize Keko” pranë Xhamisë, në zo
Kërcënoi me sulme terroriste, gjykata e dënon me 15 vite burg pas vdekjes Gjykata e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka dënuar me 15 vjet burg imamin e xhamisë së Pogradecit Almir Daci. P or aj
Gruaja kërcënoi se do hidhej nga kati i 8-të, zbardhet motivi Zbardhen detaje nga ngjarja që ndodhi mbrëmjen e djeshme tek ‘Unaza e re’ në Tiranë, ku një grua kërcënoi se do të hidhe
Kërcënoi me sulme terroriste, prokuroria: 15 vite burg për Almir Dacin Almir Daci, imami i vetëshpallur i xhamisë së Leshnicës është në kërkim nga drejtësia shqiptare. Prokuroria e Krimev
Arrestohet 35-vjeçari në Shkodër, kërcënoi me armë një 26-vjeçare Policia ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të rëndë në Malësinë e madhe pasi shtetasi Alfred Jakaj, ka kanosur
Gjyqtari italian kërcënoi Icardin: Do të numëroj deri në 5 ... (VIDEO) Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit dje prodhoi një barazim 2-2, por spikati dhe një moment shumë interesant që u
Grupi që do të vriste Bashën, i njëjti që kërcënoi me jetë Ramën në 2011? Shtimi i badigardëve të Lulzim Bashës si edhe informacioni se ai vërtetë ishte në rrezik për jetën ngjan me të njëjtën s
Zbardhen detajet, pse burri kërcënoi me armë gruan e tij oficere policie Policia ka parandaluar krimin në një familje në Krujë. Një 54-vjeçar ka kërcënuar me automatik gruan. I ndaluari ësht
Kërcënoi në Facebook kryebashkiaken e Gramshit, ndalohet 39-vjeçari Policia e Gramshit ka ndalur një shtetas pasi me anë të mesazheve në Facebook ka kanosur kryebashkiaken e Gramshit.