999 rezultate për

kercenoi

Ish-kryeministri zbulon LIVE 5 dosjet me të cilat Tahiri kërcënoi Ramën Pak pasi tha se Tahiri kishte përdorur 5 dosje për ta kërcënuar kryeministrin Rama, i ftuar në "Studio e hapur", ish-kry
Berisha: Tahiri kërcënoi Ramën se do nxirrte 5 dosje Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Alibeaj akuzon Ramën se kërcënoi prokurorinë për Tahirin Shtyrja e heqjes së imunitetit ndaj ish-ministrit Tahiri deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj e ka konsiderua
PS, në front për mbrojtjen e Tahirit: Me çfarë e kërcënoi ish-ministri Ramën?! U desh një paralajmërim i fortë nga Saimir Tahiri dy netë më parë me idenë "nëse iku iki marr edhe të tjerë me vete" që
PS ndryshon totalisht sjelljen ndaj Tahirit pasi i kërcënoi hapur mbrëmë Ka marrë një rrjedhë komplet tjetër sjellja e deputetëve dhe ministrave të Partisë Socialiste ndaj Saimir Tahirit dhe ak
Pak orë nga arrestimi, kë kërcenoi më përballje të ashpër Tahiri? (VIDEO) Ditën e sotme orën 11:00 pritet të vendoset fati i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri nga Kuvendi. Ashtu siç
Artan Hoxha zbulon arsyen e 35-vjeçarit që kërcënoi se do hidhej nga vinçi Gazetari investigativ Artan Hoxha në një lidhje telefonike për “News 24”, ka reaguar lidhur me rastin e personit që tent
Kërcënoi se do hidhej nga vinçi, zbret pas negociatave 35-vjeçari Një person, paranë Pallatit të Kulturës në Tiranë, hipi në një vinç dhe kërcënoi se do të hidhej nga atje evtëm pak minu
Zbulohet dëshmia e taksistit që kërcënoi Policinë në Rinas Një ngjarje e ndodhur disa kohëve më parë në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas tashmë më në fund është zba
Kërcënoi me kallashnikov dy të rinjtë, arrestohet i dënuari Policia ka vënë në pranga një 38-vjeçar pasi ka kërcënuar me armë zjarri “Kallashnikov” dy të rinj. Shërbimet e poli
Grabiti prostitutën, arrestohet shqiptari pas 7 muajsh arrati Një vajzë 20 vjeçare në muajin mars denoncoi se ishte bërë viktimë e një grabitje me thikë nga një i panjohur, pasi kish
Kërcënoi për sulme në Ballkan, shqiptari vritet në Serbi (FOTO LAJM) Një shqiptar me origjinë nga Maqedonia, i quajtur Orhan Ramadani 26-vjeç është vrarë më 21 maj. Nje lajm te tille e ben
Ish-missi shqiptar e kërcënoi se do e hidhte në gjyq, reagon Dasara Ishte Dasara Karaeskaj ajo që filloi komentin ndaj ish-missit shqiptar, në emisionin e saj në radio duke thënë se ajo pr
Kërcënoi bashkëshorten me jetë, arrestohet i moshuari Një 67-vjeçar ka rënë në pranga pasi ka kërcënuar bashkëshorten e tij me jetë. Kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshm
Kërcënoi me armë zjarri bashkëshorten, arrestohet 45-vjeçari Policia ka arrestuar një burrë 44-vjeçar në Lezhë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë në familje. Policia bën me dije
Meta kërcënoi me luftë, por ja si ia kthyen lezhjanët Deri tani janë numëruar 11 kutitë e para në Lezhë. PS dhe PD duken shumë afër njëra-tjetrës. Ndërkohë LSI renditet e tr
SKANDAL! Demokrati tregon si e kërcënoi Niko Peleshi për votat Mbështetësi i Partisë Domokratatike Meti Koçiu, njëkohësisht sekretari i Qëndrës së votimit Kolanec në Maliq ka denoncua
Kërcënoi banorët se do u prishte shtëpitë, policia procedon Xhelal Mziun Ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë ndaj kreut të Bashkisë Kamzës Xhelal Mziu. Mësohet se procedimi ka nisur
Gjobitet personi që kërcënoi Arbana Xharrën Gjykata Themelore e Prishtinës ka gjobitur me 300 euro B. A. nga Komuna e Gjilanit nën akuzën e kanosjes ndaj ish-gazeta
Meta kërcënoi me armatosje të popullit, reagon policia Situata parazgjedhore është nxjehur keq në vend. Gjatë mesditës së sotme, presidenti i zgjedhur Ilir Meta u filmua në nj