999 rezultate për

kercenoi

Rrezikon burgun vetëm pse e kërcënoi Zaevin në Facebook MPB njoftoi se do të ngrejë padi penale kundër një personi që përmes facebook-ut i është kërcënuar me vrasje kryeministr
Padi penale për personin që kërcënoi Zaevin MPB do të ngrit padi kundër një personi i cili përmes “Facebook”-ut, ka kërcënuar me vdekje kryeministrin Zoran Zaev.
Akuza shokuese e aktores shqiptare: Hervin Çuli më kërcënoi në sy Aktorja shumë e njohur shqiptare e teatrit dhe kinematografisë, Anila Bisha ka përmendur një histori shumë të tmerrshme
Kërcënoi Shqipërinë për çështjen çame, Ngjela sulmon presidentin grek Kërcënimeve të presidentit grek ndaj Shqipërisë u është përgjigjur avokati më i njohur në Shqipëri, Spartak Ngjela.
Paraburgim për personin që kërcënoi gjyqtarin në Prizren I është caktuar masa e paraburgimit personit me inicialet K.B. nën dyshimin për kërcënimin e një gjyqtari. Personit me
Kërcënoi të hidhej nga kati i katërt, gruaja zbret nga pallati në Tiranë Një grua e cila kërcënoi se do të hidhet nga kati i katërt i një pallati, tashmë ka zbritur duke i dhënë fund ankthit.
64 vjeçari ngre Policinë e Vlorës në këmbë, kërcënoi me armë të birin Një 64 vjecar ka përfunduar në pranga pasi raportohet të ketë kërcënuar me armë djalin e tij. Sipas informacioneve ë
Kërcënoi me jetë ish-të dashurën, arrestohet 23-vjeçari në Delvinë Policia ka vënë në pranga një 23-vjeçar pasi akuzohet për përndjekje. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 23
E kërcënoi për jetën, gruaja i ngre kurth shqiptarit në Itali Një shqiptar që jetonte në Itali së bashku me familjen ka përfunduar në pranga pasi u denoncua nga gruaja se e kishte kë
"Sopoti", Ramadani: Policia më kërcënoi se do të më zhduk pa gjurmë Dëshmitari në rastin “Sopoti”, Bajram Ramadani, deklaroi sot se është se dëshmia e tij e parë për këtë lëndë është marr
I kërcënoi mamin me thikë, djali dhe shokët e tij rrahin keq 21 vjeçarin Katër të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë pas një konfliksi mes tyre mbrëmjen e djeshme. Mësohet se 21 vjeç
"Më jep lekë ose do të të vras", i riu kërcënoi fqinjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Babrru të Kamzës ku një 21-vjecar me iniciale M. GJ i ka shkuar në shtëpi fqinjes
Djali i Enverit tregon si i kërcënoi të mos flisnin mjeku i diktatorit Në përgjigjen e tij për mjekun e të atit, Isuf Kalo, djali i ish-diktatorit, Sokol Hoxha, teksa flet per likuidimin e Ev
E FUNDIT/ Kërcënoi dhëndrin me armë gjahu, arrestohet fieraku Policia e Fierit ka vënë në pranga një 57-vjeçar në Fier pasi ka kërcënuar me armë gjahu dhëndërrin e tij. Rrahman Le
I preu rrugën me kallash në dorë, si e kërcënoi i forti i Burrelit prokurorin Policia ka vënë në pranga ditën e sotme një të shumë kërkuar në Burrel të identifikuar si Marko Bushi. Ky emër nuk ë
Shqiptarë bëhuni gati! ISIS sapo kërcënoi në gjuhën shqipe (FOTO) Organizata terroriste ISIS ka bërë një kërcënim serioz në gjuhën shqipe në agjencinë e tyre të lajmeve ku ndiqen nga afr
Kërcënoi me armë një femër, arrestohet 23-vjeçari në Mat Policia ka vënë në pranga një të ri në Mat pasi në bashkëpunim m enjë tjetër i kanë zënë pritë dhe kanë kanosur me armë
Gazetari që "kërcënoi" Tahirin: Makina ku u gjetën 800 mijë eurot nuk është e Orest Sotës Gazetari i njohur Basir Çollaku ka zbardhur detaje të reja në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit. Prej disa ditësh
Aktakuzë ndaj personit që kërcënoi gazetarin Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Miftar Berishës i cili në muajin korrik të këtij viti kishte
Zbret pas 10 orësh 32 vjeçarja që kërcënoi se do hidhej nga kulla e TEC-it në Kuçovë AJo ka qëndruar 10 orë mbi kullën e TEC-it duke kërcënuar se do të hidhej. Më në fund ka zbritur nga kulla 32 vjeçarj