999 rezultate për

keqardhje

Bajram Limani: Më vjen keq për vrasjen e Komandant Shqiponjës por ishim në vetmbrojtje Mosmarrëveshjet brenda BDI-së kanë sjellë një vrasje në Kumanovë. Bajram Limani, i dyshuari për vrasjen e Komandant S
Fajon: Ngjarjet alarmante, keqardhje për viktimat Për situatën e krijuar në Kumanovë ka reaguar edhe Tanja Fajon. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, eurodeputetja
Kokëdhima: Keqardhje që Ristani u bë boria e Saliut Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima deklaroi sot në seancë plenare se ndjen keqardhje për sulmet ndaj tij.
Arvizu: Pishman që në 4 vjet s'takova dot Olta Gixharin (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan në largim Aleksandër Arvizu, gjatë intervistës në "Top Story", ka rrëfyer edhe mbi momente të caktua
Rama: Keqardhje që datën e çlirimit e diskutojnë ata që tradhëtuan Në një takim me veteranët e luftës në 70 vjetorin e çlirimit të vendit, Rama duke komentuar edhe për datën e çlirimit th
Rama: Futbolli nuk bëhet instrument i politikës "Futbolli nuk është instrument i politikës". Kështu ka deklaruar kryeministri Edi Rama, teksa i është referuar ndjeshjes
Rama: Keqardhje për fqinjët, lanë nam botërisht Kryeministri Rama e ka cilësuar një shfaqje të shëmtuar atë të fqinjëve serb në fushën e lojës kundër kombëtares shqipta
Gruevski: Ndjej keqardhje për shpifjet që thotë Zaevi Nikola Gruevski dhe Zoran Zaevi kanë dalë edhe sot përpara gjykatës për çështjen e "vjedhjes së bankës së Maqedonisë nga
Rama shpreh keqardhje për incidentin në Parlament Kryeministrit Edi Rama shprehu keqardhje për incidentin e ndodhur në parlament mes deputetëve Ndreu dhe Strazimirit. Gja
Dhuna në Maqedoni, reagon Ermal Mamaqi Ermal Mamaqi ka shprehur keqardhje për dhunën e ushtruar nga policia maqedonase, ndaj shqiptarëve në Maqedoni. Përme
Në Tiranë s’ka më hapësira për varrime Ndërmarrja e Shërbimit Funeral ka njoftuar sot se nuk ka më asnjë hapësirë për të kryer varrime. Sipas njoftimit të Bash
"Varrezat", Bashkia: Justifikimi i Tahirit, i turpshëm Pas ministrit Tahiri, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Bashkisë së Tiranës. Me anë të një deklarate për shtyp, Bashkia e
Votohet pjesërisht deklarata PE-Shqipëri Takimi PE-Shqipëri në Strasburg përfundon me miratimin e pjesshëm të deklaratës së përbashkët ndërsa për propozimet e op
"Topi i Artë", Ribery: Keqardhje që nuk është Ibra Në një prononcim për radion "RTL", fantazisti i Bayern Munchen Franck Ribery ka rrëfyer të gjithë emocionet e tij pas zy
Dorëhiqet Odeta Nishani Odeta Nishani, bashkëshortja e Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, dorëhiqet nga posti i drejtoreshës së Tregut dh
Fule: Keqardhje e Brukselit për vendimin e Ukrainës Brukseli ka shprehur keqardhje për vendimin e Ukrainës për të mos e nënshkruar Marrëveshjen e Asocimit dhe për tregti të
Jacobson shpreh keqardhje për vrasjen e pjesëtarit të EULEX Sulmin ndaj pjesëtarëve të Misionit të EULEX-it e ka dënuar edhe ambasadorja amerikane në Prishtinë, Tracey Jacobson.
Sportistë dhe jo vetëm, të gjithë me Titon (FOTO LAJM) Update - Menjëherë sapo u mësua lajmi i largimit të Tito Vilanovas nga drejtimi i Barcelonës për shkak të gjëndjes së ti
BDI shpreh keqardhje për anashkalimin e Maqedonisë në samit BDI-ja nuk është befasuar aspak se në rend në Samitin e BE-së nuk do të jetë Maqedonia, pasi kjo e fundit nuk ka bërë pr
Protestuesit: Lushtaku i pafajshëm (FOTO-LAJM) Edhe ditën e sotme punëtorët e Administratës komunale të Skënderajt kanë mbajtur një protestë për gati 30 minuta para ob