999 rezultate për

kepuce

Sarri tregon kush do ta fitojë "Këpucën e Artë" Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Këtë ai e ka vërtetuar gjatë Bot
13 vjet të humbura, gjenden këpucët që intriguan Hollywoodyn Një palë këpucë të kuqe të vjedhur nga një muze, janë gjetur nga policia 13 vjet pas vjedhjes. Këpucët, të cilat u morën
Pas atleteve të bardha, Rama risjell në modë këpucët e urryera të shqiptarëve (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është kthyer në një ndikuesit më të madh të modës në Shqipëri. Pas atleteve të bardha që habit
Kokainë në takat e larta të këpucëve, dënohet gruaja Një grua në SHBA është lënë në burg pasi u kap duke tentuar të kontrabandonte kokainë duke e futur brenda takave të lart
Ishte fshehur tek këpucët, gjarpri i rrezikshëm tmerron familjen (FOTO LAJM) Prania e gjarpërinjve është normale në Australi, megjithatë ndodh që ata janë helmues duke ngritur alarmin tek banorët l
Futbollisti i Kamzës: Nuk blija dot as këpucët e futbollit Argjend Malaj ishte një nga “ish”-ët e Tiranës, i cili, të shtunën në radhët e Kamzës, u hakmor në njëfarë mënyre ndaj b
Kylian Mbappe merr dhuratë speciale nga NIKE (FOTO LAJM) Kylian Mbape është një nga lojtarët më të mirë në qarkullim dhe njëkohësisht një nga më premtuesit në të ardhmen. Pa
Bastet për "Këpucën e Artë" në Itali, Ronaldo ndiqet nga Icardi (FOTO LAJM) Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka rihapur një garë interesante për bardhezinjtë që janë prej vitesh në kë
"Krizë këpucësh" në Japoni, Iniesta luan me të Botërorit (FOTO LAJM) Andrés Iniesta një javë më parë debutoi për klubin japonez Vissel Kobe. Por ajo që tërhoqi vëmendjen kryesore në kët
BBC tallet me Edi Ramën: Dikush ka harruar të marrë këpucët (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministr
Dëme të parikuperueshme, trendi i ri i modës është shumë i rrezikshëm Të gjithë e keni vënë re se ka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ve
Këto janë pretendentët e "Këpucës së Artë" (FOTO LAJM) Tashmë në Botëror janë vetëm katër skuadra ku dy prej tyre do të përballen nesër ndërsa dy të tjera ditën mërkurë. P
Funksionon! Si të eleminoni njëherë e mirë erën e keqe të këmbëve Ka shumë arsye pse këpucët mund të mbajnë aromë të keqe, nga djersitja e tepërt, përdorimi i vazhdueshëm në materialet e
Më thuaj shputën e këmbës, të të them çfarë tipi je dhe çfarë këpucësh të veshësh E dije? Jo të gjitha këmbët janë njësoj, format e shputave të këmbëve kategorizohen në tri lloje: greke, romake, ose egj
Më të vështirat, si t’i pastroni këpucët prej kastori ëpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mater
Shikoni numrin e këmbës dhe zbuloni sa vite do të jetoni Një studim në Suedi tregon se numri i këpucëve tregon se sa gjatë do të jetoni. Hulumtimi i studiuesve suedezë ka ni
Të gjithë i hedhin çamçakëzët, por ajo i mbledh dhe bën me to gjëra të pabesueshme (FOTO LAJM) Dizajnerja britanike Anna Bullus, ka nisur një mision për të ricikluar çamçakëzët e hedhur në rrugë, duke i transformuar
Olsi Rama i “vjedh” stilin të vëllait, shfaqet me këpucë të kuqe Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së
Zien rrjeti: Meghan Markle vesh numër më të madh këpucësh Të gjithë e adhuruan veshjen e Dukshës së Sussex-it në Royal Ascot. Kapelja që ajo mbante ishte e mrekullueshme, edhe kë
Rrëfimi prekës i Shaqirit: S’kisha para për stërvitje, ja pse mbaj dy flamuj në këpucë Xherdan Shaqiri dha një intervistë të gjatë për The Players Tribune. Në këtë intervistë shqiptari nga Kosova ka shpjegua