999 rezultate për

kengetari

Këngëtari shqiptar përfundon në polici, shkeli urdhrin e izolimit (FOTO LAJM) Shkëlzen Jetishi i njohur ndryshe si Xeni është shoqëruar në stacionin e policisë se Gjakovës pasi ka thyer rregullat e
KORONAVIRUSI/ Shoqërohet në polici këngëtari i njohur shqiptar Këngëtari Shkelzen Jetishi është shoqëruar në stacionin e policisë në Gjakovë, pasi ka dalë nga shtëpia duke shkelur urd
U kthye nga Gjermania, këngëtari shqiptar i infektuar me koronavirus (FOTO LAJM) Një këngëtar shqiptar është në mesin e të infektuarve me Koronavirus në Kosovë. Mediat shkruajnë se tashmë është zyrt
Fansat të shqetësuar, këngëtari i njohur "lë skena" të çuditshme gjatë koncertit (VIDEO) Video e Post Malones duke rënë nga skena po bën bujë. Post Malona ka shqetësuar fansat pasi u filmua duke rënë nga sk
Menduat se janë ndarë? Robert Berisha nuk i rezistoi dot Xhesi Kadiut (FOTO LAJM) Modelja Xhesi Kadiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që bëri përmes Instagramit. Xhesi
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
1 herë në 4 vjet, ky është këngëtari shqiptar që feston sot ditëlindjen (FOTO LAJM) 2020-ta konsiderohet vit i brishtë sepse kalendari nuk ka 365 ditë por 366, për shkak se shkurti ka 29 ditë. Ky fenom
Derbi me 250 forca sigurie! Këngëtari shumë i njohur kosovar do performojë në pushim të ndeshjes “Air Albania” këtë të premte do të presë derbin e kryeqytetit mes Tiranës e Partizanit, ku veç 90 minutëshit, interes ka
Shprehu pëlqimin për Robertin, por çfarë thotë Lei tani që këngëtari e "refuzoi" publikisht (FOTO LAJM) Lei Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dhjetor të 2018-ës me deklaratën e saj se do të dëshironte të ishte e dashu
Belinda pozon joshëse nga shtrati dhe foton ja paska bërë këngëtari shqiptar? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në "Xing me Ermalin" dhe që aty Instagrami i saj është
"Më thanë mos dil në skenë", këngëtari i njohur tregon prapaskenat e Festivalit të RTSH I ftuar në emisionin ”Vizioni i Pasdites”, këngëtari Çlirim Denaj gjatë intervistës tregoi se pallto që veshi në Festiva
"Roberti i Norës", shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, ja i kujt jam (VIDEO) Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte këtë të mërkurë i ftuar në "Soiree" me Jonida Shehun në "Top Channel". Ai ka tre
Sulmohet këngëtari i famshëm, e grabisin me thikë në rrugë (FOTO LAJM) Ish ylli i One Direction është përfshirë në një incident në Hampstead, Londër. Këngëtari, Harry Styles raportohet se gra
Plas grushti në hotel, këngëtari i njohur arrestohet dhe rrezikon burgun (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit së fundmi një video e këngëtarit të njohur, Rod Stewart. Teksa ndodhej në një hotel luksoz në Fl
Kush kopjoi kë? Olsi Bylyku dhe këngëtari shqiptar kanë të njëjtin tatuazh (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Lorenc Hasrama, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “The Voice of Albania”, ka folur so
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Sanremo plot incidente, momenti dramatik kur këngëtari rrëzohet keq nga shkallët (VIDEO) Sanremo i këtij viti ka qenë plot personazhe dhe ngjarje interesante. Vajza që tërheqin vëmëndje, kënëgtar që ofendoj
Ndërroi tekstin e këngës dhe ofendoi kolegun, këngëtari përjashtohet nga Sanremo (VIDEO) Sanremo nga nata në natë po bëhet edhe më interesant me ngjarjet që po ndodhin. Mbrëmë u mbajt nata e katërt dhe përv
Me mjekër dhe i dobësuar, Ermal Meta nuk njihet më (FOTO LAJM) Këngëtari me origjinë shqiptare, por me famë të madhe në Itali dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Meta na ka bërë gj
E mbani mend Florianin e "Ngjyra e kuq", shikoni sa ka ndryshuar këngëtari (FOTO LAJM) Adrian Gaxha dhe Floriani bënë bujë para disa vitesh me hitin e tyre "Ngjyra e kuqe", e cila u pëlqye shumë nga publiku.