999 rezultate për

kenge

Këngëtarja e njohur pas vendimit që mori nisi të dalë me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit Little Mix, i cili ishte pjesë e programit “The X Factor”, në vitin 2011, ka filluar një karrierë të
Luana Vjollca pritet të publikojë bashkëpunimin e rradhës. Çmenden fansat (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Por përveç moderimit, pasioni i saj është dhe
Tifozët e Fenerbahçes kopjojnë këngën e "Plisave" (VIDEO) "Rrugës sy patrembur, Plisat po ecin, Prishtinën e dojna, deri sa t’vdesim…". Kënga e famshme e Plisave ka shkuar lar
'Qani për herë të fundit sot', ky është mesazhi i Encës (VIDEO) Ditën e sotme, këngëtarja Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pjesë të baladës së saj që u pëlqye shumë n
Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke n
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
Binjaket çudisin jurinë me këngën shqiptare në "The Voice of Italy” (VIDEO) Një performancë e shkëlqyer e dy binjakeve shqiptare gjatë audicioneve të fshehta ka bërë që juria e “The Voice of Italy
Këngëtarja shqiptare publikon foton e vajzës nga lidhja me reperin amerikan (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron ne SHBA, Linda Halimi, nuk po e mbulon me fytyrën e vajzës së sapolindur. Fi
Era Istrefi, në lidhje me këngëtarin britanik Këngëtrja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta. Thashethemet janë shtuar
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
'Bon Bon' i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi ka korrur sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, duke sjellë bashkëpunime m
Këngëtarja shqiptare e thotë troç, për sa euro do bënte marrëdhënie me një biznesmen Këngëtarja Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet. Ajo di gjithmonë se si të tërheqi vëmed
U aludua se shqiptarët i vodhën shtëpinë, flet këngëtari grek: Isha në Milano kur ndodhi Mediat greke, disa muaj më parë shkruan se shtëpia e këngëtarit të njohur grek, Lefteris Pantazis kishte rënë pre e grab
Këngëtarja shqiptare del në "shitje": Me kaq para do të bëja seks me një biznesmen (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e
16-vjeçarja pjesë e BBC ndahet nga jeta papritur, dyshimet e para Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare, për rrethana që ende nuk dihen, ndërsa paraprakisht flitet se ka ardhur
Këngëtarja e famshme mbyll karrierën, ka probleme me shëndetin mendor Pak kohë më parë u bë e ditur se këngëtarja e famshme Britney Spears është shtruar në një qendër rehabilitimi për shënde
Ramosaj tregon për herë të parë arsyen pse doli i zhveshur para botës Muaj më parë një foto nudo e këngëtarit të njohur bëri xhiron në Internet. I ftuar së fundmi në emisionin ‘N’drrimi i
Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Twitter’, problemin shëndetësor
Sot një yll i vërtetë, por si dukej Genta Ismajli vite më parë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Genta Ismajli festoi 35-vjetorin e saj të lindjes. Miq e kolegë të shumtë e urua
Këngëtari shqiptar në romancë me aktoren turke (FOTO LAJM) Të gjithë besoj e mbani mend këngëtarin shqiptar Bertan Asllani dhe hitin e tij “Akoma të du”. Ai prej vitesh është zhve