999 rezultate për

kendall

‘Po më rrezikoni jetën’: Kendall Jenner shpërthen ndaj mediave Ditën e djeshme, TMZ raportoi se një fans i fiksuar pas Kendall Jenner- it ia doli të futej brenda territorit të shtëpis
U pyet per fejesën e shoqes së saj, Kendall Jenner përgjigjet çuditshëm Kendall Jenner ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “The Tonight Show” ku ndër të tjera u pyet nga Jimmy Fallon në lidhje
Kendall dhe Kylie Jenner në gjyq me familjen e 2Pac Motrat Jenner sapo kanë lançuar linjën e tyre të përbashkët të bluzeve më fotot e tyre dhe të 2Pac apo Notorious B.I.G t
Kendall Jenner: Trump nuk është presidenti im Që prej ditës kur presidenti i Amerikës, Donald Trump mori mandatin, ai është kritikuar për politikat e tij qeverisëse n
Kendall Jenner ndërron profesionin? (FOTO LAJM) Ajo është motra e vajzave të famshme të familjes Kardashian-Jenner dhe është e bekuar më një dukje të mirë fizike e cila
Kendall Jenner e dashuruar por nuk dëshiron të ketë fëmijë Familja më e famshme në botë është Kardashian-Jenner, e cila përgjatë këtij viti u shtua me dy anëtare të reja, ndërkohë
Kendall Jenner është lezbike? Bukuroshja është imazh i revistës Vogue për muajin prill 2018, ku dhe zbuloi lidhjen e saj me basketbollistin Blake Grif
Kendall Jenner shfaqet në shoqërinë e DJ të njohur Kendall Jenner është një nga femrat më të bukura në planet dhe së fundmi sipas prestigjiozes “Forbes” ajo është zgjedhur
Gisele Bunchen modelja më e paguar në botë, rrëzon nga froni Kendall Jenner Gisele Bunchen ka rrëzuar nga froni që me krenari e mbajti për 15 vite si modelja më e paguar dhe kjo vetëm falë Kendall
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Ricky Martin apo Kendall Jenner? Një llogari Instagrami e quajtur ’'90s.coma'’ ka publikuar pak orë më parë një foto të Ricky Martin në vitet ’80 dhe të
Çfarë bën Kendall në Golden Globes?! Është ndoshta ndër të paktat herë kur prezenca e një prej anëtarëve të klanit Kardashian-Jenner acaron kaq shumë rrjetin
Kendall shtatzënë? – flet vetë modelja Kendall Jenner po i jep fund shpejt thashethemeve se ajo është shtatzënë. Pas publikimit të një selfie në Instagram,
Kendall Jenner në lidhje me basketbollistin Blake Griffin Kendall Jenner i cila është folur për një kohë që është duke u takuar me lojtarin e LA Clippers Blake Griffin, tashmë i
Kendall Jenner vesh bluzën transparente për të blerë kafe (FOTO LAJM) Kendall Jenner u pa në një ndejë më të dashurin e saj, Blake Griffin një natë më parë. Kurse tashmë ajo u pa duke bl
Historia e dashurisë mes Bella Hadid dhe The Weeknd nuk ka përfunduar Historia e dashurisë mes Bella Hadid dhe The Weeknd nuk ka përfunduar, përkundrazi; duket se çifti është i gatshëm të pr
Një boksiere si Kendall Jenner Ajo kishte zbuluar më herët se boksi është sekreti i saj për të mbajtur trupin e saj të tonifikuar dhe në formë perfekte
Kendall Jenner fotografohet me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Duket se Kendall Jenner ka nisur një romancë me Blake Griffin pasi është fotografuar në mbrëmjen e të martës në Nju Jork
Kendall Jenner braktis Victoria's Secret për La Perla Një nga modelet me të suksesshme në botë, Kendall Jenner, nuk do të jetë më imazhi reklamues i “Victoria Secret”. Buk
Bella dhe Kendall shndrijnë në rrugët e New Yorkut (FOTO LAJM) Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë dy nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme të momentit. Që të dyja vajzat