999 rezultate për

kemben

E tmerrshme, shqiptari gjen foton e këmbës së prerë në paketën e cigareve Një shqiptar 60 vjeç u trondit pasi pa fotografinë e këmbës së tij të amputuar, që ishte përdorur në paketat e cigareve,
I ati e ngacmon për origjinën, vogëlushi këmbëngul: Jam shqiptar (VIDEO) Një video shumë emocionuese për shqipëtarët po qarkullon në internet sesi një vogëlush i lindur në Zvicër nuk pranon të
Oktapodi tenton të hajë zhytësin (FOTO LAJM Një oktapod gjigant u përpoq të kafshonte një zhytës duke kapur keq me tentakula këmbën e tij dhe madje po mendonte edhe
Habit stilisja, thyen rregullin e artë teksa shfaqet në publik (FOTO LAJM) Ajo është një nga emrat më të rëndësishëm në botën e modës. Stilistja Victoria Beckham kujdeset që në çdo dalje të saj n
"U plagos me plumb"! Çfarë u gjet në këmbën e të riut që lau në gjak bulevardin (FOTO LAJM) Gjaku i një prej protestuesve të opozitës që lau pllakat e bulevardit para Kuvendit ka shkaktuar mjaft debat dhe akuza m
Juventus pa trajner, Ronaldo këmbëngul për Mourinho-n Juventus nuk ka aktualisht trajner pas largimit të Massimiliano Allegrit, por Ronaldo e ka një emër. Ai është Jose Mouri
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëp
Më thuaj çfarë numri e ke këmbën, të të them sa gjatë do jetosh Sipas një studim suedez numri i këpucëve tregon se sa gjet do të jetoni. Ky hulumtimi i studiuesve suedezë ka nisur n
Kjo është gjëja më e pështirë që mund të hasni në avion Një ngjarje aspak e këndshme u ka ndodhur pasagjerëve të cilët ishin duke fluturuar. Sikurse duket edhe nga fotoja,
FSHF prezanton Rejën, italiani: Nuk erdha me këmbën e mbarë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka prezantuar para mediave trajnerin e ri të Shqipërisë, Edi Reja. Numri një i Federa
Rooney e tepron, për pak sa nuk i thyen këmbën kundërshtarit (VIDEO) Wayne Rooney është ndëshkuar me karton të kuq për herë të parë në karrierën e tij në Major League Soccer në SHBA, pas nj
Tottenham e nis me këmbën e mbarë stadiumin e ri spektakolar (FOTO LAJM) Tottenhami kthehet më në fund në “shtëpinë” e tij. Skuadra londineze përuroi stadiumin e ri të saj, që u ndërtua mbi rrë
Humbi këmbën në aksident, foshnja shqiptare del nga koma Fëmija 15 muajsh me origjinë nga Shqipëria, i përplasur në Marostica pak më shumë se dy javë nga një furgon, ku edhe hum
Zvicra e nis me këmbën e mbarë, mposht Gjeorgjinë pa Shaqirin (VIDEO) Zvicra e ka nisur me këmbën e mbarë rrugën drejt Euro 2020. Lojtarët e Petkovic kanë fituar 2-0 në Gjeorgji ndeshjen
Memushaj: Duhet ta japim më të mirën, ta nisim me këmbën e mbarë Memuhsaj: Duhet ta japim më të mirën, ta nisim me këmbën e mbarë Në prag të ndeshjes kundër Turqisë në konferencën
Jonida Maliqi i shkel këmbën me makinë policit Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi e ftuar nw “Xing me Ermalin” i ka kthyer përgjigje edhe pyetjeve
Zidane synon fitoren, formacionet zyrtare Real-Celta Vigo Reali i Madridit do të presë në Santiago Bernabeu Celta Vigon për javën e 28 të kampionatit spanjoll. Kjo do të jetë
Kamioni përplas familjen shqiptare, mjekët i presin këmbën foshnjës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Marostica, Itali kur është përfshirë edhe një familje shqiptare. Aksidenti ka qenë
I iku atletja në mes të garës, atleti triufon me këmbën e masakruar (VIDEO) Kieran Tuntivate javën e kaluar ka bërë një akt heroik, brenda mundësive të një atleti shumë të ri amerikan. Ai është 22