999 rezultate për

kejvina

“Njëri më simpatik se tjetri”: Kejvina prezanton familjen e saj dhe do mbeteni pa fjalë (FOTO LAJM) Që në daljen e saj të parë publike Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e mediave dhe të publikut. Mjaft seksi dhe tërhe
Mike apo rivale? Belinda pozon në rrugët e Barcelonës, Kejvina i lë komentin epik (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti tashmë njihet edhe si velina e emisionit "Xing me Ermalin". Bukuroshja zvendësoi Kejvina Kthe
Kejvina e tepron me foton e fundit, nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella kohët e fundit ka ndezur Instagram-in me poza seksi. Teksa ndodhet me
Tayna, Kejvina dhe Vildane bashkë në plazh, mereni vetë me mend se ç'bëhet (FOTO LAJM) Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në
Dikush i tha Kejvinës që i ka bërë këmbët me Photoshop dhe ajo s’e mohoi (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka gjetur mënyrën më të mirë për të komunikuar me ndjekësit e saj, edhe kur ndonjëri prej tyre e kritiko
"Të lumshin duart doktor", ndjekësi thumbon keq Kejvinën (FOTO LAJM) Kejvina Kthellës i mjafton një foto e ditëve të nxehta të plazhit për të "ngritur në këmbë" komentuesit në Instagram.
Fansat venë bast: Kejvina nuk mer as 100 like pa u zhveshur (FOTO LAJM) Kejvina Kthella e ka pushtuar Instagramin këto ditë me foto të nxehta pushimesh! Velina seksi na ka kërkuar falje që
Dikush të mbajë Kejvinën, modelja më sensuale se kurrë (VIDEO) Kejvina Kthellën e njohim që prej daljes së saj të parë në ekran si velinë e "Xing me Ermalin". Modelia për një kohë
Kejvina pa komplekse tregon çfarë po ndodh me trupin e saj: Kam celulit (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizzit shqiptar dhe njihet për format bombastike. Po flasim për Kejv
"Pse gjithmonë e zhveshur", Kejvina le më "gisht në gojë" fansat (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura të shoëbizzit shqiptar, e cila njihet për format e saj trupore, të ci
Kejvina nuk ka ndërmend të ndalet, këtë herë e veshur me xhinse të shqyera (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në qendrën e vëmendjes sot me veshjen e saj tepër provokuese. Velina seksi ka pozuar me
Kejvina nuk i ndahet Ermalit, gjëra të reja po vijnë (FOTO LAJM) Largimi i Kejvinës nga "Xing me Ermalin" nuk ishte një lajm i mirë për asnjë. Velina u largua e përlotur nga emisioni du
"Fenomeni" Kejvina i vë përsëri "flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Kur vjen fjala të fotot e "nxehta" të instagramit Kejvina Kthella nuk di të ndalet. Modelja këtë verë i ka çmendur t
Kejvina ofendon komentuesin, i tha se është bër plastikë e gjallë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është modelja e njohur shqiptare e cila herë pas here provokon me foto të "nxehta" në Instagram. Pjes
Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale. Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete socia
Kejvina përmbush misionin e jetës: Tani mund të vdes e qetë (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Modelja bukuroshe "vodhi" zemrat e mi
Pas takimit me Malumën, Kejvina bën vajzat të "shkulin flokët" me fotot e fundit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, ish velina e "Xing me Ermalin", ka udhëtuar drejt Italisë për të ndjekur nga afër koncertin e këngëtari
Vetëm bikini, ky është "fustani i nusërisë" në ëndrrat e Kejvinës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Kejvina provokon në bikini Kejvina Kthella shquhet për fotografitë provokuese. Kejvina Kthella famën më të madhe mori gjatë emisionit "Xing", is