999 rezultate për

katheryn

Thellohet skandali, një tjetër femër akuzon Ronaldon për përdhunim Karriera e CRistinao Ronaldos është vënë në pikpytje të madhe, pas skandaleve që plasën pak ditë më parë nga një gazetë
Zbardhet dokumenti që vërteton përdhunimin e Katheryn nga Ronaldo (FOTO LAJM) Pas akuzava për përdhunim, stuata për Cristinao Ronaldon sa vjen dhe rëndohet. Tashmë detaje të reja kanë dalë në "d