999 rezultate për

karburanti

Rrjedhje gazi në një pikë karburanti, evakuohen banorët tek Xhamlliku Rrjedhja e gazit në një pikë karburanti tek zona e Xhamllikut në Tiranë ka vënë në alarm sot në mbrëmje, policinë dhe fo
Dhjetë makinat më të shitura të 2013-s (FOTO-LAJM) Makinat me fuqi motorike të madhe nuk përbëjnë problem për amerikanët për shkak të çmimeve më të ulëta të naftës por edh
Plagoset nga hajdutët punonjësi i pikës së karburantit Një person është plagosur në Dobroshtë të Tetovës teksa tentonte të ndalonte dy hajdutë që kërkonin të vidhnin karburant
Përplaset avioni, 50 të vdekur në Rusi (VIDEO) Një Boeing 737 është përplasur në Rubin Kazan të Rusisë, ku kanë mbetur të vdekur 50 persona (të gjithë), 44 prej të cil
Grabitet pika e karburantit te “Komuna e Parisit” Një pikë karburanti është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një zonë të njohur si “Komuna e Parisit” në k
“Shkrirja bërthamore” kalon me sukses Kërkuesit e një laboratori amerikan kanë arritur një sukses vendimtar, sa i përket objektivit të tyre më të fundit për t
Shtyjeni edhe pak o "çuna" se arritëm (FOTO-LAJM) Këto foto nuk na bëjnë më përshtypje pasi nuk është hera e parë që i shohim. Mjetet e policisë të cilat mbeten në rrugë
Grabitet një pikë karburanti në rrugën “Pjetër Budi” Rreth orës 02:30 minuta pas mesnate një pikë karburanti në rrugën "Pjetër Budi" është bërë pre e grabitësve. Pika e karb
Prokuroria nis hetimet për abuzimet me karburantin Prokuroria e Përgjithshme urdhëron task-forcën e kryeqytetit të nise hetimet kryesisht për mashtrimet e kompanive privat
Abuzuesit e karburantit dhe gazit ndëshkohen me gjoba Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë ka vendosu gjoba ndaj 14 karburanteve të cilët kanë bërë ndërhyrje në instrument
Aviacioni Civil e cilëson të lehtë incidentin me avionin e Pacollit Autoriteti i Aviacionit Civil të Kosovës, incidentin që i ndodhi zëvendëskryeministrit Pacolli në Aeroportin e Prishtinë
Shënjimi i naftës, Berisha: Stop abuzimit me karburantin Qeveria vendosi sot miratimin e përcaktimit të procedurës së shenjimit të naftës. Duke folur në mbledhjen e sotme, Beris
Korçë, grabitet me armë pika e karburantit Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti në rrugën Korçë-Pogradec duke marrë një shumë p
Grabitet karburanti Në autosradën Shkup-Kumanovë persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti. Karburanti “Makpetro
Maminas, depozitat e karburantit përfshihen nga zjarri Disa depozita karburanti tek ish- SMT në Maminas janë përfshirë mesditen e sotme nga flakët. Mësohet se në vendngjarje k
Tetovë, grabitet karburanti Në rajonin e Tetovë është grabitur një pompë benzine. Personi që ka kryer grabitjen ishte i maskuar dhe me armë zjarri,
SHIK-u trafikoi karburantin për avionët e Millosheviçit Urim Gjata, doganieri që denoncoi një vit më parë korrupsionin e frikshëm në Dogana, tashmë azilant në Suedi, ka rrëfyer
Audi A3, tani edhe limuzinë (FOTO-LAJM) Audi ka prezantuar Audi A3 limuzinë. Ky model ka një gjatësi prej 445.8 cm dhe distancë mes boshteve prej 262.6 cm. Në k
Vrasja e rojës së karburantit, arrestohen dy persona Policia ka arrestuar dy persona në lidhje me vrasjen e ndodhur me datën 21 maj 2008, ku Salajdin Ukimeri është gjetur i
Qëllojnë pranë një pike karburanti, 18 viktima në Pakistan Të paktën 18 persona kanë humbur jetën pasi disa persona të armatosur hapën zjarr në një pikë karburanti në Jugperëndim