999 rezultate për

kanabis

"Polici i arrestuar për kanabis, pjesë e Kongresit të PS" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim nëpërmjet qytetarit dixhital. Sipas tij denoncoi një punonjës poli
2.5 ton kanabis, për çfarë akuzohet ish-polici i kapur sot Policia arrestoi gjatë orëve të para të ditës së sotme Relando Avdulajn, i cili më parë ka qenë drejtues policie në Vlor
Erdogani kthen sytë nga kanabisi për të rimëkëmbur ekonominë turke Turqia po rrit prodhimin e kanabisit në të gjithë vendin për të përmirësuar ekonominë e vendit. Kultivimi i drogës në
Kapet në Elbasan i riu me para false e me kanabis Policia e Elbasanit ditwn e sotme ka finalizuar operacionin "Palma" ku nw pranga ka rwnw njw 28-vjeçar tw cilit i janw g
Televizioni gjerman zbulon me dron plantacionin e kanabisit në Shqipëri Duket sikur tashmë edhe mediat ndërkombëtare kanë fillluar të hedhin sytë dhe të zbulojnë problemet e errëta të vendit t
Gjenden 13 kg kanabis groposur në tokë në Gjirokastër 13.8 kilogramë kanabis janë gjetur groposur në tokë në një zonë të pyllëzuar, në afërsi të fshatit Tërbuq në Gjirokastër
Arrestohet një person në Shkup, i zbulohet laborator droge në shtëpi Sektori i Pubëve të Brendshme në Shkup ka dorëzuar deri tek Prokuroria Themelore personin N.B. (31) nga Shkupi, i dyshua
EMRAT/ Me 1 ton kanabis në Kapshticë, arrestohen katër persona Policia e Korçës ka njoftuar se ka vënë në pranga katër shtetas mbi të cilët rendon akuza e trafikimit të mbi 1 ton kana
Drogë drejt Greqisë, arrestohen dy gra greke e një 32-vjeçar shqiptar Sërish një ngarkesë prej 81 kg u sekuestrua mëngjesin e së premtes në Kostur, gjatë një aksioni të departamentit të anti
Kanabis për heroinë, policia zbardh destinacionin e 1.2 drogë të kapura në Kapshticë 1.2 ton kanabis të kapura mbrëmjen e djeshme në Kapshticë në brendësi të dy kamionëve mallrash do të shkëmbeheshin me dr
Shkatërrohet banda shqiptaro-greke, rruga e çuditshme që transportonin drogën Policia greke ka shkatërruar një prej rrjeteve më të mëdha të trafikut të drogës në vend. Sipas njoftimit për shtyp të p
Kanabisi sintetik ngadalëson rritjen e kancerit të zorrës së trashë Kanabisi sintetik mund të ngadalësojë rritjen e kancerit të zorrëve, sugjeron një studim i ri. Hulumtuesit në Univers
EMRI/ "Skllavi" shqiptar në Angli që rriste kanabis “Skllavi” shqiptar i trafikuar nga Europa në Cheltenham të Britanisë. Kështu i referohen mediat britanike një 45-vje
Duket shtëpi normale, por policia bëri zbulimin e çuditshëm pasi hyri aty Britania e Madhe është duke përjetuar reshje të dendura dëbore si edhe temperatura deri në -16 gradë, megjithatë ky mot
Droga lumë, sekuestrohen 300 kg kanabis në një kasolle në Gjirokastër Një rast tjetër i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga policia. Një sasi e madhe kanabisi është zbuluar
I akuzuar për kultivim kanabisi, kush është autori i grabitjes në Tepelenë Policia e Tepelenës ka nisur kërkimet sërish për kapjen e autorit të grabitjes së bankës së nivelit të dytë ditë ne dje
Reportazhi i "The Indipendent": Shqipëria narko-shtet, si Kolumbia e Europës Kultivimi dhe trafikimi i drogës nga Shqipëria në vende të ndryshe të Europës ka qenë një nga temat investiguese të medi
EMRI/ Merr fund arratisja e të riut që trafikoi 2 ton kanabis në Itali Sipas asaj që shkruajnë mediat itliane një i ri shqiptarë është arrestuar në vendin tonë për qëllim ekstradimi në shteti
Kapen tre shtetas me 102 kilogram kanabis në Tepelenë Policia në Tepelenë ka sekuestruar 102 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa si dhe ka vendosur në pranga 3 person
Pas Kanadasë edhe një shtet i hap rrugë shitjes së kanabisit Parlamenti izraelit në mënyrë unanime miratoi një ligj që lejon eksportin e kanabisit mjekësor, duke i lejuar vendit të