999 rezultate për

kampione

Eliminimi nga Lyon, Del Piero: Juve janë perfekt për Serie A, por Champions është problemi i vërtetë Del Piero ka dhënë komentet e tij pas eliminimit të Juventus nga Liga e Kampionëve. Ikona e Juventus, Alessandro Del
E BUJSHME/ Mauricio Sarri drejt shkarkimit nga Juventus Mauricio Sarri do të shkarkohet nga Juventusi pas eliminimi nga Lioni në Ligën e Kampioneve. “La Gazzetta dello Sport
Eliminuan Realin, Sterling: E kishim energjinë dhe pasionin City e ka mposhtur skuadrën e Realit sonte në Ligën e Kampionëve ku edhe ka siguruar një vend në top 8 skuadrat më të mi
Dopieta e Ronaldos nuk mjafton, Juventusi eliminohet turpërisht nga Lyon (VIDEO) Olympique Lyon ka bërë befasinë më të madhe të këtij sezoni në LK, duke eliminuar Juventusin. Olympique Lyon është mp
Gati të fillojë Liga e Kampioneve dhe Europës, lojtarët në fushë me fanela të reja (VIDEO) Të gjitha skuadrat që do të impenjohen këtë muaj në kompeticionet e UEFA-s do të kenë fanela me një ndryshim të ri. N
Liga e kampionëve nga faza çerekfinale, arenat ku do të zhvillohet turneu Lisbona dhe Portugalia do të jenë arenat ku nga faza çerekfinale, do të zhvillohen ndeshjet e mbetura të edicionin 2019
Roma mposht me përmbysje kampionët (VIDEO) Roma e ka mbyllur për mrekulli sezonin në Serie A. ‘Giallorossi’ kanë shënuar fitore 1:3 në ‘Allianz Stadium’ të Juve
Spektakël në Luftëtari-Kukësi, veriorët konfirmohen nënkampionë Kukësi konfirmohet përsëri nënkampion në Superiore, siç ka bërë shpesh në këto vite që kur ka zbarkuar në elitën e futbo
Lojtar i lirë, Gledi Mici kërkohet nga kampionët e rinj Ish-mbrojtësi i Skënderbeut dhe së fundmi Shkëndijës së Tetovës për dy sezone, Gledi Mici, është lojtar i lirë në treg.
Projekti i madh që Chelsea po e përgatit për sezonin 2020/21 Chelsea është duke përgatitur një projekt madhor për edicionin 2020/21, në mënyrë që të rikthehet në garë për titull.
Kampionë pa qenë "të parët", nuk kishte ndodhur kurrë, titulli i çuditshëm për Juventusin Sulmi më i mirë pas 35 javëve të kampionatit? Atalanta, 95 gola kundër 73 të Juventusit. Mbrojtja më e mirë? Inter, 36 g
Champions shansi i fundit i Sarrit, rrezikon dhe Paratici Liga e Kampioneve do të japë verdiktet përfundimtare jo vetëm për sezonin e Juventusit, por edhe për teknikun Mauricio S
Bomba nga Spanja, lojtarët e Barçës duan trajner tjetër në ndeshjet e Ligës së Kampionëve Quique Setien pritet të largohet nga Barcelona. Dështimit për ta mbrojtur titullin e kampionit në Spanjë, ia ka “lëku
Frikë te Juve, De Ligt mund të operohet në shpatull Matthijs de Ligt mund të ketë nevojë për një ndërhyrje për të zgjidhur problemet në shpatull gjë që e shqetësojnë që nga
Të premten hidhet shorti për raundet preliminare në Ligën e Kampioneve UEFA ka njoftuar për shortin që do të hidhet të premtën, për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve. Shtëpia më e m
Manchester United humbet shumën e majme nga "Adidas" nëse nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve Manchester United mund t’i humbë 30 milionë euro nga marrëveshja me adidasin nëse nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Real Madridi vetëm 5 pikë larg fitimit të titullit të La Liga Skuadra e Zinedine Zidane, Real Madrid, mund të shpallet kampione qysh në ditën e enjte. Një gabim i Barcelonës do të
"Ankth" te Manchester City, kur do të merret vendimi nga CAS Pesë muaj më parë, UEFA njoftoi se ka dënuar Manchester Cityn me dy vite mos pjesëmarrje në Ligën e Kampionëve dhe një g
FANTASTIKE/ Ronaldo dhe Messi mund të takohen në Champions, ky është skenari Tifozët e futbollit mund të jenë dëshmitarë të një përballje tjetër mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, tani në Li
Liga e Kampionëve: Ronaldo mund të luajë kundër Realit (VIDEO) Këtë sezon, shkaku i COVID-19, faza çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale, do të luhen në Lisbonë të Portugalisë. Po a