999 rezultate për

kamioni

Aksident në Rrogozhinë, kamioni përmbyset në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një aksident raportohet se ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në rreth rrotullimin e Rrogozhinës. Sipas të
Spektakolare, Audi Q7 nxjerr kamionin nga dëbora (VIDEO) Bora që ka përfshirë së fundmi disa pjesë të Evropës dhe të botës gjithsesi ka shkaktuar edhe probleme për vozitësit Si
Ra nga kamioni para një jave, vdek në QKUK burri nga Obiliqi policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje ka ndërruar jetë një person në QKUK, i cili kishte pësuar lëndime më 17 janar
"Karma", hajduti bie nën gomat e kamionit pasi grabiti dyqanin (VIDEO) Të gjithë ata që besojnë tek "karma" do të quanin këtë një shpagim aty për aty për gabimin e bërë. Një hajdut ra nën
Përmbyset në Bogë kamioni që pastronte borën Një kamion transportues për mirëmbajtjen e rrugëve është aksidentuar në fshatin Bogë të Pejës. Sipas policisë aksiden
Gruas i kalon kamioni sipër, por më pas ndodh mrekullia (VIDEO) Thonë se jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër dhe kjo vërtetohet shpesh. Ky është momenti kur një pastruese shpëton mreku
Kapen 8 pako me heroinë në Durrës, ndalohet shoferi i kamionit Një sasi drogëe është kapur nga Policia e Durrësit në Port. Sipas informacioneve mësohet se lënda narkotike e tipit
Mbrekulli apo fat? Të rinjtë shkelen nga kamioni por nuk dëmtohen (VIDEO) Kamerat e sigurisë në Kinë kanë kapur momentin kur një kamion zuri poshtë dy të rinj me biçikletë. Duke qenë se kamio
Gjendet i vdekur brenda kamionit shoferi në Tiranë, dyshimet e para Një drejtues kamioni raportohet se është gjetur i pajetë në Tiranë. Shoferi është gjetur pa shneja jete në mjetin e
Pas taksës 100% serbët tentojnë kontrabandimin, kapet kamioni me vezë Oficerët doganorë të Kosovës kanë arritur të kapin një kamion me vezë që dyshohet se janë kontrabanduar nga Serbia. S
Kalonte rrugën me kufje në vesh, kamioni përplas këmbësorin Një aksident ka ndodhur në fshatin Papër të Elbasanit, ku një 26-vjeçar ka aksidentuar me kamion një këmbësor. 26-vje
Deklarata e frikshme e këngëtares: Desh u përplasa me kamionin, më zuri gjumi Lori, shquhet për zërin e saj të ëmbël dhe të qetë. Këngëtarja padyshim diskutohet vetëm për anën e saj profesionale.
Kamioni përplas çiklisten në Shkodër Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës ku një kamionçinë ka përplasur rëndë një qytetare. Ngjarja ka
2 500 euro për të kaluar ilegalisht, 6 të arrestuar në Durrës (VIDEO) Policia Kufitare në Durrës, ka marrë masa shtesë për parandalimin dhe goditjen e kalimit të paligjshëm të kufirit. Gj
Policia italiane ndalon kamionin shqiptar plot me mall Policia e portit të Barit ka ndaluar një kamion që vinte nga Shqipëria plot me mall. Brenda kamionit janë gjetur të
Aksident i frikshëm në Fushë Prezë, kamioni merr zvarrë automjetin (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm mësohet të ketë ndodhur në zonën e Fushë-Prezës. Siç duket nga pamjet e publikuara, shihet s
E frikshme, foshnja futet pa e kuptuar poshtë rrotave të kamionit (VIDEO) Një njeri ka parandaluar një ngjarje të rëndë. Ai ka qenë duke dërguar një parcelë me bimë në një shtëpi, por teksa k
Njihuni me kamionin ushtarak që sot shërben si hotel (FOTO LAJM) Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 p
I vodhi kamionin, shqiptari qëllohet rëndë nga pronari italian Një i ri shqiptar është qëlluar me armë dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Një ngjarje e rëndë raportohet të
E pabesueshme, era e fortë ngre edhe kamionin (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostrad