999 rezultate për

kamioni

"Mami po vdes..", vietnamezja pagoi 30 000 paund për të shkuar në Angli, identifikohen një pjesë e viktimave të kamionit Pham Thi Tra My dyshohet se nuk është e vetmja vietnameze mes 39 viktimave të kamionit të vdekjes që tronditi botën tre
Kamioni me 39 viktima në Angli, arrestohen burrë e grua Një çift, burrë e grua kanë rënë në pranga pasi dyshohet të kenë lidhje me vdekjen e 39 personave, trupat e të cilëve u
"Mami po vdes, nuk marr dot frymë": SMS e dhimbshme e vajzës nga kamioni me 39 viktima në Angli 26 vjeçarja Pham Thi Tra My dyshohet se është mes 39 viktimave të kamionit të tmerrit që u zbulua në Angli dy ditë më pa
Dramat e kamionëve për në Angli, si humbi jetën 25-vjeçarja që u nis të bashkohej me të fejuarin (FOTO LAJM) Britania ka një histori të vjetër me personat që përpiqen të futen në vend nëpërmjet kamionëve. Po aq të vjetër e kanë h
Tragjedia e kamionit në Britani, kapen burrë e grua Autoritetet britanike thanë se kanë arrestuar edhe dy persona në lidhje me vdekjen e 39 njerëzve – trupat e të cilëve ja
Makina përplaset me kamionin në Elbasan Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodh
Të ngrirë në -25 gradë, vdekja e ngadaltë dhe e tmerrshme e 39 personave në kamion (FOTO LAJM) Një vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Ky është përfundimi i parë që kanë arritur ekspertët në lidhje me 39 personave në
Fundi tragjik, si qëndruan për 15 orë në temperaturë -25 gradë viktimat brenda kamionit (FOTO & VIDEO) Vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Këshu e kanë përshkruar ekspertet fundin tragjik te 39 personave brenda kamionit rrug
Tragjedia me 39 viktima në Britani, reagon policia (FOTO LAJM) Policia britanike nuk ka arritur ende të identifikojë shtetësinë e 39 viktimave të gjetur brenda një kamioni në jugperën
Publikohen pamjet e kamionit me 39 viktima, të gjithë emigrantë (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në Essex, Britani e Madheku janë gjetur të pajetë 39 persona brenda një kamioni. Në orën
ANGLI/ Gjenden 39 persona të pajetë brenda kamionit në Essex 39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri
Dalin pamjet, çfarë kapën kamerat brenda tunelit ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO) Dy ditë më parë u nda nga jeta vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti brenda tunelit Tiranë Elbasan. Në videon
Familja i bën kamionit transformimin brilant (FOTO LAJM) Sa nga ju keni ëndërruar të jetoni në një pallat përrallor apo ta udhëtoni të gjithë botën? Një familje nga Zelanda e
Detajet/ Makina shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj së gjalli Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur. Indeksonline mëson se nga ky
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni Një çiklist është goditur nga një kamion dhe shoferi i kamionit siç duket nuk e kupton fare që e ka goditur atë. Pers
Autobusi përplaset frikshëm me kamionin, humbin jetë 35 persona Një aksidenti i frikshëm ka ndoshur në arabinë saudite, ku një kamion është përplasur me një autobus e si pasojë kanë nd
Mori përpara disa makina në Gjermani, shtohen spekulimit për një akt terrorist Në fillim dukej si aksident rrugor. Tani spekulimet për një akt terrorist po shtohen. A e ka shkaktuar shoferi i kamioni
U përplas me kamionin, kush është viktima e aksidentit në Korçë Një aksident ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Bulgarec, Korçë. Ndërkohë bëhet e ditur se viktima është Anestis La
Shembet ura në Tajvan, kamioni bie mbi varka (VIDEO) Një urë e lartë është shembur në Tajvan. Një kamion cisternë që transportonte naftë është rrëzuar mbi anijet e peshkimit