999 rezultate për

kamion

Tragjedia e kamionit për Angli, policia në kërkim të dy vëllezëve fajtorë për ngjarjen (FOTO LAJM) Detektivët që hetojnë vdekjen e 39 personave në një kamion në Angli, kanë vënë shënjestër dy vëllezër të dyshuar për vra
Kamioni me 39 viktima në Britani, shoferi 25 vjeçar para gjykatës Shoferi që akuzohet për vdekjen e 39 personave të gjetur në një kamion në Essex do dalë para gjykatës. Maurice Robins
Tragjedia me kamionin, familjet në Vietnam në ankth për të zbuluar viktimat Familjet në Vietnam janë duke pritur të zbulojnë nëse të afërmit e tyre ishin midis 39 personave të gjetur të vdekur bre
Luftuan me thonj për të dalë, zbulohen pamjet e kamionit me 39 viktima në Angli (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në Britaninë e Madhe. Një kamion me 39 shtetas kanë humbur jetën në
Shqiptarët nuk i frikëson ngjarja e 39 emigrantëve të ngrirë, 5 persona kapen në kamion Tragjedia e 39 emigrantëve kinez të gjetur të vdekur brenda një kamioni frigoriferik, dy ditë më parë, nuk i ka stepur
Pagoi 11 mijë paund për tu futur në kamion, historia rrëqethëse e gruas së një prej viktimave (FOTO & VIDEO) Nguyen Dinh Tu është një nga viktimat e tragjedisë të kamionit në Britani. Gruaja ka humbur të gjitha shpresat se bur
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj
"Mami po vdes..", vietnamezja pagoi 30 000 paund për të shkuar në Angli, identifikohen një pjesë e viktimave të kamionit Pham Thi Tra My dyshohet se nuk është e vetmja vietnameze mes 39 viktimave të kamionit të vdekjes që tronditi botën tre
Kamioni me 39 viktima në Angli, arrestohen burrë e grua Një çift, burrë e grua kanë rënë në pranga pasi dyshohet të kenë lidhje me vdekjen e 39 personave, trupat e të cilëve u
"Mami po vdes, nuk marr dot frymë": SMS e dhimbshme e vajzës nga kamioni me 39 viktima në Angli 26 vjeçarja Pham Thi Tra My dyshohet se është mes 39 viktimave të kamionit të tmerrit që u zbulua në Angli dy ditë më pa
Dramat e kamionëve për në Angli, si humbi jetën 25-vjeçarja që u nis të bashkohej me të fejuarin (FOTO LAJM) Britania ka një histori të vjetër me personat që përpiqen të futen në vend nëpërmjet kamionëve. Po aq të vjetër e kanë h
Tragjedia e kamionit në Britani, kapen burrë e grua Autoritetet britanike thanë se kanë arrestuar edhe dy persona në lidhje me vdekjen e 39 njerëzve – trupat e të cilëve ja
Makina përplaset me kamionin në Elbasan Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodh
Ngrinë 15 orë në -25 gradë, zbulohet kombësia e 39 viktimave në kamion (FOTO LAJM) 39 trupat e gjetur brenda një kamioni bullgar në Angli i përkasin kombësisë kineze. Janë mediat britanike që konfirmojnë
Të ngrirë në -25 gradë, vdekja e ngadaltë dhe e tmerrshme e 39 personave në kamion (FOTO LAJM) Një vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Ky është përfundimi i parë që kanë arritur ekspertët në lidhje me 39 personave në
Fundi tragjik, si qëndruan për 15 orë në temperaturë -25 gradë viktimat brenda kamionit (FOTO & VIDEO) Vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Këshu e kanë përshkruar ekspertet fundin tragjik te 39 personave brenda kamionit rrug
Tragjedia me 39 viktima në Britani, reagon policia (FOTO LAJM) Policia britanike nuk ka arritur ende të identifikojë shtetësinë e 39 viktimave të gjetur brenda një kamioni në jugperën
Publikohen pamjet e kamionit me 39 viktima, të gjithë emigrantë (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në Essex, Britani e Madheku janë gjetur të pajetë 39 persona brenda një kamioni. Në orën
ANGLI/ Gjenden 39 persona të pajetë brenda kamionit në Essex 39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri
Transferohen tre shefa të rrugores, nuk lejuan lëvizjen pa kriter të kamionëve të ndërtuesve të preferuar Mjetet e tonazhit të lartë dhe urbanët vijojnë të jenë shkaktarët kryesor të krijimit të trafikut në Tiranë. Pas kro