999 rezultate për

kaluar

Mickoski kërkon të ndahet nga politika e Gruevskit Hristijan Mickoski, kryetar i VMRO-DPMNE-së ka bërë të ditur se partia e tij është duke përgatitur programin e ri zgjedh
Nuk flet kurrë për të kaluarën! Zbulohet puna "misterioze" e Feros Reperi Fero është një ndër këngëtarët më të rinj në treg. Por falë sherreve, këngëve me tekst +18 dhe stilit të tij,
Mërgimtarët pa kaluar nga Serbia duhet ta lexojnë këtë lajm Në mbledhjen e mbajtur dje, Parlamenti serb ka miratuar ndryshimet në Ligjin për Sigurinë në Komunikacion. Me ndryshi
Ushqimet që duhet t'i shmangni kur i keni kaluar të 30-at Me kalimin e viteve sugjerohet ndryshimi i dietës ditore dhe kontrolli i rreptë i ushqimeve, kjo si pasojë e ndryshimit
May: Zgjidhini konfliktet e së kaluarës Me rastin e 25 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike midis Britanisë së Madhe dhe Maqedonisë, kryeministrja
Mickoski takon kryeministren britanike Theresa May Kryeministrja britanike Theresa May shkoi të enjten për vizitë në Shkup, me rastin e 25 vjetorit të vendosjes së marrëdh
Këshilla për të kaluar pushime çlodhëse Kur mendon për pushimet të vjen në mendje ushqim i shëndetshëm, gjithmonë aktivë dhe lexime interesante. Por në fakt, u
Pesë këshilla për të kaluar pushime çlodhëse Kur mendon për pushimet të vjen në mendje ushqim i shëndetshëm, gjithmonë aktivë dhe lexime interesante. Por në fakt, u
Shpendi nuk ndahet nga e kaluara, ende lëvdon drejtorat e VV-së Kryetari i Prishtinës, njëherit dhe kryetari i sapo zgjedhur i PSD-së Shpend Ahmeti, thotë se partia që ai tashmë udhëhe
Të gjithë ushqimet që duhet të shmangni me patjetër nëse i keni kaluar të 30-at Me kalimin e viteve sugjerohet ndryshimi i dietës ditore dhe kontrolli i rreptë i ushqimeve, kjo si pasojë e ndryshimit
Mblidhen sa për të kaluar kohën Partitë politike nuk u janë futur temave nacionale as pas tryezës së dytë të organizuar nga PDK-ja. Dakordimi i vetëm
Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë (VIDEO) Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t'u quajtur kurvë? Kjo pyetje i është bërë vajzave dhe grave të Tiranës
Greqia kërcënon Turqinë: Keni kaluar vijën e kuqe Vazhdojnë të jenë të tensionuara marrëdhëniet ndërmjet Greqisë dhe Turqisë. Kjo duket edhe në deklaratën e Ministrit të
Dalin fotot e fermës luksoze ku Avicii mendohet të ketë kaluar orët e fundit (FOTO LAJM) Avicii është DJ që ndërroi jetë në rrethana ende të panjohura. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në qytetin Oman në Arabi.
Rama ul dorën, kuksianët do të paguajnë 3 euro për të kaluar në Rrugën e Kombit Nga 10 euro që do të jetë tarifa e zakonshme për të kaluar në rrugën e Kombit, qeveria synon ta ulë në 3 euro për banorë
Kaka tregon vështirsinë më të madhe që ka kaluar në karrierë Ricardo Kaka në një intervistë të fundit fituesi i “Topit të Artë” ka folur për jetën e tij e sidomos për futbollin, ku
S'ka zgjedhje pasi Haradinaj duhet për të kaluar marrëveshjet Përfaqësues diplomatikë të akredituar në Prishtinë kanë rekomanduar autoritetet e Kosovës që të mos e çojnë vendin në zg
Zhbogar: Këtë vit raporti për Maqedoninë ishte më i mirë se vitet e kaluar “Maqedonia mori rekomandim të pastër për fillimin e negociatave nga ana e Komisioni Evropian dhe një raport shumë të mir
"Salah është gati për të kaluar tek Reali i Madridit" Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid rreth situatës së Mohamed Salah ka pranuar se klubet elitare si Real Madridi i janë vënë
Mbajti fronin gjithë sezonin e kaluar, Luana rikthehet fuqishëm Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë. Pasi mbylli me sukses sezonin e parë