kalon

Deputeti thotë se do ta kalonte një natë me Luana Vjollcën Milaim Zeka, është një prej deputetëve më kontrovers në Parlamentin e Kosovës. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë n
Celta Vigo "befason" Barcelonën kalon në avantazh (VIDEO) Pjesa e parë mes Celta Vigos dhe Barcelonës përfundoi në barazimin pa gola. Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Celtan e c
Liverpool kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Pas golit të barazimit nga Atsu, Newcastle ka rritur intesitetin dhe rrezikoi edhe disa herë portën. Liverpool në aks
Liverpool kalon në epërsi përballë Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle Unitedit, e cila po zhvillohet pë
Torino befason Milanin, kalon në avantazh fal një penalltie (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0, pjesa e dyte filloi më sulmuesë për të dyja skuadrat. To
Vallecano "shokon" Realin, kalon në avantazh (VIDEO) Dihet tashmë që Reali mezor po pret mbarimin e kampionatit, rezultatet edhe me Zidane nuk kanë ato që priteshin. Edhe
Befasohet Bayern, Nurnberg kalon në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen është befasuar nga Nurnberg në shtëpinë e këtyrë të fundit. Është Periera ai që ka dërguar topin në rr
Mata kalon në avantazh Manchester United (VIDEO) Juan Mata ka zhbllokuar rezultatin ndaj CHelsea-t në Old Trafford në minutën e 12’ të takimit. Mesfushori spanjoll k
"Predha" e Nainggolan kalon në avantazh Interin (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt super sfida e javës në Seria A. Janë vendasit ato që e kanë nisur më mirë ndeshjen duke ar
Tentuan të kalonin drogë në Greqi, dy durrsakët kapen me 22 kg hashash Në kuadër të operacionit "Likojani" zhvilluar më datë 01.04.2019, ku Policia Kufitare goditi një rast të trafikimit të l
Lazio merr hak ndaj Milanit, e eleminon dhe kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Lazio ka mundur 1-0 Milan-in dhe ka siguruar një vend në finalen e Kupës së Italisë që do të luhet 15 majin e ardhshëm n
Bayern kalon përsëri në epërsi përballë Wender Bremen (VIDEO) Pas atij barazimi fantastik ka Wender vetëm në dy minuta dy gola, Bayern ka arritur të fitojë një penallti në minutën e
Zhbllokohet derbi, City kalon në avantazh (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në avantazh përballë United në Old Trafford. Pas pjesës së parë të mbyllut pa g
Lazio "hesht" San Siron, kalon në avantazh përballë Milanit (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0 pjesaa e dytë ka nisur me një tjetër ritëm. Janë miqtë a
Befasohet Arsenal, Wolves kalon në avantazh (VIDEO) Wolves ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Arsenal. Neves është autoti i golit në minutën e 28’ i cili ka shpërt
Askush si Mbappe parakalon Messin dhe CR7, vetëm "Fenomeni" është para tij Kylian Mbappe po kalon një formë spektakolare këtë sezon. Bomberi francez këtë sezon ka realizuar 30 gola duke u renditu
Burnley befason Chelsea, kalon në avantazh (VIDEO) Jemi pak javë nga fundi i Premier Leagur dhe gara për një vend në 4 më të mirat është e ethshme në Angli. Chelsea kër
Statistikat, Ronaldo ia kalon vetëm lojtarit të Frosinones me këto të dhëna Kristiano Ronaldo sapo u shpall kampion me Juventusin duke ndihmuar bardhezinjtë të fitojnë titullin e tetë rradhazi në
PSG kalon në epërsi përballë Monaco (VIDEO) Edhe pse PSG tashmë është zyrtarisht kampione e League 1 ndeshja përballë Monaco nuk duhet të humbet absolutisht. 3
Barcelona kalon në epërsi përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh në fundin e pjesës së parë përballë Real Sociedad. Është qendërmbrjtësi Le