999 rezultate për

kalon

Numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë kalon 1 mijë 14 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në Kosovë të mërkurën, nga testimi i 208 mostrave, ka njoftuar Institut
Haland kalon Ronaldon dhe Messin me rekordin e tij Erling Braut Haland është një makineri golash dhe tashmë ka arritur të vendosë një rekord me të cilin lë pas 2 yjet e fu
Shënohet goli i parë në Bundesligë, Dortmund kalon në avantazh ndaj Schalke (VIDEO) Borusia e Dortmund ka kaluar në në avantazh ndaj Schalke 04 në minutën e 29'. Karantina si duket nuk paska ndikuar te
Si po kalon karantinën "Sarp" dhe e dashura, Duygu zbulon aftësitë e aktorit (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy i njohur si “Sarpi”, prej dy muajsh është vetëkarantinuar me partneren e tij, aktoren Duygu Sarisin në nj
Shqiptari në Japoni tregon pse ky shtet po e kalon shumë më lehtë pandeminë Shqiptari nga Kosova që jeton në Japoni, Mithat Haxhiislami, i njohur me nofkën Miki, ka thënë sot shteti japonez po e p
Si po e kalon Mbretëresha Elizabeth karantinën? Duke kalëruar (FOTO LAJM) Mbretëresha është izoluar me bashkëshortin, Princin Philip në kështjellë. Sipas shoqes së saj, Elizabeth po e kalon shum
SPAK mbyll hetimet, akuzat që rëndojnë mbi 6 të pandehurit që tentuan kalonin 1 ton ''mall'' drejt Greqisë Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet për 6 persona të akuzuar
Drejt shembjes? Trualli i Teatrit Kombëtar i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës (FOTO LAJM) Vendimi i Këshillit të Ministrave për kalimin në pronësi të Bashkisë Tiranë, të truallit të "Teatrit Kombëtar" është bo
Nëse kaloni këto 4 sfida gjatë vetizolimit, marrëdhënia juaj mund të përballojë çdo gjë Realiteti ka ndryshuar plotësisht në pak muaj. Ky realitet i ri ka ndryshuar edhe dinamikën e marrëdhënieve. Vetizolimi
Bernardo Silva po e kalon karantinën me të dashurën e re joshëse (FOTO LAJM) Pas pothuajse dy vitesh lidhje me modelen franceze Alicia Verrando, Bernardo Silva ka rigjetur dashurinë. Anësori i
Ia kalon edhe Italisë, ky vend evropian tani ka numrin më të lartë të vdekjeve nga koronavirusi Britania ka numrin më të madh të vdekjeve nga koronavirusi në Evropë, treguan shifrat zyrtare të martën, duke bërë thirr
Fqinjët e Leit janë me fat, moderatorja po e kalon karantinën në bikini (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Bundesliga kalon edhe një pengesë në rrugën drejt vazhdimit Futbolli gjerman ka bërë edhe një hap të rëndësishëm drejt rifillimit të Bundesligës muajin e ardhshëm, pasi Ministria e
Surprizuese, Tottenham kalon Man.City dhe Liverpool si klubi më i vlefshëm në Angli (FOTO LAJM) Sipas një studimi universitar, Tottenham është shpallur ekipi më i vlefshëm në Premier League. Pavarësisht se kaloi j
Skandaloze! Drejtori i shkollës falsifikon notat e kalon nxënësin e përjashtuar (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” ka sjelle fakte dhe dëshmi se si ish-drejtori i shkollës së mesme pyjore në Shkoder, Agron
Interi parakalon Napolin për shërbimet e Marash Kumbullës Pas interesimit të vazhdueshëm të Interit, së fundmi Napoli riktheu interesin për mbrojtësin shqiptar, por siduket "zika
Britania në gjendje të rënduar, kalon 20 mijë viktima bilanci nga Covid-19 Duket se situata në Britani nuk duket shumë pozitive. Që nga fillimi i situatës e deri sot, atje jane shënuar mbi 20
Si po e kalon izolimin Cekja e Beratit: Rri e rri dhe zihem me gruan (VIDEO) Aktori i humorit, Sejfulla Myftari, ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, drejtuar nga dyshja e m
"Ka mirënjohjen e të gjithëve", mesazhi emocionues për Tritan kalon Ai është një nga mjekët që ndodhen në vijën e parë të luftës përballë COVID-19. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Oge
Një kunatë si Dua Lipa, kështu e uroi këngëtarja Gigin për ditëlindje (FOTO LAJM) Në verën e vitit 2019, këngëtarja shqiptare Dua Lipa bëri publike romancën e saj të re me vëllain e motrave Hadid, Anëar