999 rezultate për

kalon

Chelsea kalon në epërsi përballë Dinamo Kiev (VIDEO) Skuadra Londineze ka arritur të gjejë golin që në minutë e 17’ me anë të sulmuesit anësor Pedro, shkruan Albeu.com C
Milik kalon në avantazh Napolin (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh përballë Salzburg që në minutën e 10-të , shkruan Albeu.com Ka qenë sulmuesi Polak Mili
Porto kalon në epërsi përballë Romës (VIDEO) Portugezët kanë arritur të gjejnë golin mjaf të rëndësishëm ndaj Romës, shkruan Albeu.com Autori golit është Soares n
United kalon në avantazh përballë PSG, rihap kualifikimin (VIDEO) Manchester United e fillon ndeshjen ashtu sic dëshironte duke shënuar gol dhe shumë shpejt madje vetëm në minutën e 2’
Tottenham kalon në avantazh, shuan shpresat e Dortmund (VIDEO) Tottenham ka kaluar në epërsi ndaj Dortmund në shtëpinë e këtyre të fundit shkruan Albeu.com Gjermanët duken të pafuq
Ajax shtang Bernabeun kalon në avantazh ndaj Realit (VIDEO) Jemi vetëm në minutat e para të ndeshjes mes Realit dhe Ajax, shkruan Albeu.com Ashtu siç parashikohej Reali nuk do t
Po kalon një formë të mirë tek Marseillë, Balotelli ftohet nga Mancini Mario Balotelli është pranë rikthimit te Kombëtarja e Italisë. Ai po kalon një formë të mirë tek Marseillë teksa ka
Rusi i çmendur kalon edhe kafshën, vret barbarisht të birin dhe gruan Një pedofil i dyshuar e goditi për vdekje me thikë djalin e tij 5 vjeçar dhe me gjakun e tij shkroi ‘Unë të solla në jët
Pjaniç shënon një perlë, kalon Juventusin në avantazh (VIDEO) Gjithçka filloi pas një gafe të portierit Meret e cili bëri një dalje të gabuar jashtë zonës së tij duke penguar Ronaldo
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Atalantës fal një supergoli të Muriel (VIDEO) Një gafë mbrojtësit të Atalantës i cili ia pasoi topin kundërshtarit të tij Luis Muriel i cili përfitoi në maksimun duke
Higuain magjik, kalon në avantazh Chelsea-n (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Fulhamit në derbin e vogël lodinez. Golin për blutë e shënoi Gonzalo Higuain në minut
Barcelona kalon në avantazh përballë Realit me një gol classi (VIDEO) Ashtu si edhe para 3 ditëve Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh këtë herë me Ivan Rakitiç, shkruan Albeu.com K
Lazio kalon në avantazh përballë Romës (VIDEO) Është zhbllokuar derbi i Seria A është Lazio ajo që ka kaluar në avantazh në minutën e 13 me anë të Felipe Caicedo, shkr
Milan fiton ndaj Sassuolos, kalon Interin në tabelën e renditjes Milani ka siguruar fitore me epërsi minimale 1:0 në ndeshjen kundër Sassuolo, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A,
Milan kalon në avantazh përballë Sassuolo (VIDEO) Nuk ka vonuar shumë goli i Milan edhe në këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Qendërmbrojtësi Musacchio shfrytëzon mjaft m
Manchester United kalon në epërsi në minutën e 90’ (VIDEO) “Djajtë e Kuq” janë të vendosur për të marë tre pikëshin sonte në ‘Old Traford’, shkruan Albeu.com Pas një presioni t
Zhbllokohet derbi, Arsenali kalon në avantazh (VIDEO) Arsenali e ka nisur mjaft mirë sfidën në Wembly në derbin e Londrës veriore duke kaluar në avntazh ndaj Tottenhamit, shk
Barcelona kalon në epërsi përballë Realit (VIDEO) Sapo ka filluar pjesa e dytë Barcelona kalon në avantazh me Suarez i cili mer topin nga Dembele, shkruan Albeu.com Ed
United kalon në avantazh ndaj Crystal Palcae (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi Rome
Liverpool kalon në avantazh ndaj Watford (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Watfordit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Sadio Mane në minutën e 9'.