999 rezultate për

kalon

Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
Befasohet Juventusi, një ish-lojtar kalon në avantazh Genoan (VIDEO) Juventusi është befasuar në transfertë teksa Genoa ka zhbllokuar shifrat. Është ish-lojtari i bardhezinjve Stefano S
Herdha kalon në epërsi përballë Dortmund (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja mes Herdha Berlinit dhe Dortmund vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh që në minutën 4-tët.
Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO) U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Po
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Salzburg kalon në avantazh përballë Napolit (VIDEO) Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë përballë Napolit. Gulbrandsen arrititi të dyfishonte
Liverpool kalon përsëri në avantazh përballë Bayern (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë edhe një herë në avantazh përballë Bayern Munchen duke rrezikuar tashmë seriozisht Bayern
Po kalon një moment magjik tek Remis, Zeneli zgjidhet në formacionin e javës në Ligue One (FOTO LAJM) Arbër Zeneli po kalon një moment të mirë tek skuadra e Reims në Francë. Sulmuesi i Kosovës i cili u transferua nga H
Manchester City kalon në epërsi përballë Shalke 04 (VIDEO) Citizens kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin me anë të një penalltie. Ka qenë sulmuesi kryesor i Manchester City S
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Rama i prerë: Kush kalon rrethimin dhe zbret në fushë, 3 vite burg Kryeministri i Shqipërisë, në diskutimin e tij për dhunën në stadiume, ka folur gjatë dhe ka parashikuar "tërmet" me rre
Valladolid kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO) Real Valladolid më në fund ka arritur të shënojë një gol të rregullt përballë Realit të Madridit. Pas një penalltie t
Sassuolo kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Ekipi Napolit nuk po e ka aspak të lehtë ndaj Sassuolo pas një pjese të parë të mbyllur 0-0 pjesa e dytë ka rezervuar nj
Vedat Muriqi magjik, kalon në avantazh Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi nuk ndalet së shënuari. Kosovari ka realizuar golin e parë të sfidës ndaj Kayserisporit në minutën e 21,
Piatek kalon Milanin në avantazh (VIDEO) Pas përfundimit të pjesës së barë me rezultatin e barabartë 1-1 Milani ka arritur të kalojë në avantazh përsëri me sulmu
Milani kalon në avantazh përballë Chievos (VIDEO) Kuq e Zijtë kanë arritur të zhbllokojnë sfidën përballë Chievos në Stadio Marc'Antonio Bentegodi ,shkruan Albeu.com K
Surprizohet Barcelona,Vallecano kalon në avantazh (VIDEO) Rayo Vallecano ka arritur të kaloj në avantazh përballë Barcelonës brenda në Camp Noë, shkruan Albeu.com De Tomas ka
Chelsea kalon në epërsi përballë Dinamo Kiev (VIDEO) Skuadra Londineze ka arritur të gjejë golin që në minutë e 17’ me anë të sulmuesit anësor Pedro, shkruan Albeu.com C
Milik kalon në avantazh Napolin (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh përballë Salzburg që në minutën e 10-të , shkruan Albeu.com Ka qenë sulmuesi Polak Mili
Porto kalon në epërsi përballë Romës (VIDEO) Portugezët kanë arritur të gjejnë golin mjaf të rëndësishëm ndaj Romës, shkruan Albeu.com Autori golit është Soares n