999 rezultate për

kallashnikov

Tri "skiftera" me kallashnikovë vjedhin një dyqan në Çair (VIDEO) Tre persona të armatosur deri në dhëmbë me kallashnikovë dhe të maskuar, kanë vjedhur një dyqan përballë stadiumit të kl
Sulm terrorist në Athinë, qëllohet me kallashnikov roja i selisë së PASOK (VIDEO & FOTO) Një sulm terrorist ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Athinë, ku persona të armatosur qëlluan me kallashnikov kun
Fishekzjarrë dhe kallashnikovë, ja si festohej ndërrimi i viteve në ’97 (VIDEO) Çdo fundvit fishekzjarrët janë kthyer në mjetin tradicional për të festuar ndërrimin e viteve. Por jo gjithmonë ka qenë
Të shtëna me kallashnikov në stacionin e autobusëve në Prizren Policia e Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 13:54 minuta, në afërsi të stacionit të Autobusëve në Prizren janë dëgju
Ky është i riu që u vra me kallashnikov sot në Mitrovicë (FOTO LAJM) Një i ri u qëllua me katër plumba me kallashnikov mëngjesin e sotëm pranë gjimnazit "Frank Bardhi" në Mitrovicë, duke e
TRAGJIKE / Vritet nxënësi në Mitrovicë, qëllohet katër herë me kallashnikov Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicë ku një nxënës është qëlluar katër herë me kallashnikov.
Gjendet trupi i pajetë i një burri në Kashar, dyshohet të jetë vrarë me kallashnikov Në Kashar është gjetur një trup i pajetë i seksit mashkull. Portali "Albeu" raporton se bëhet fjalë për një mashkull
Policia e Vlorës shmang ekzekutimin, 34 vjeçari kërcënonte me kallashnikov Update-Policia ka arritur që të parandalojë një masakër në Vlorë, ku një 34 vjeçar ka kërcënuar me kallashnikov në një l
Qarkullonte me kallashnikov në makinë, arrestohet 17-vjeçari Një adoleshent është vënë në prangat e Policisë, pasi u kap duke drejtuar një makinë “Land Rover” pa leje drejtimi si dh
"Shqipëri-Spanjë? Si të luftosh me gurë kundër kallashnikovit" Trajneri i kombëtares sonë, Gianni De Biasi e quan një mision shumë të vështirë duelin ndaj Spanjës nesër në mbrëmje. Në
Pranga 30 vjeçarit, mbante kallashnikovin në makinë Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, dje kanë bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit Ilmi Flora, 30 vjeç, banu
Drogë dhe kallashnikovë, trafikantët shqiptarë përfshijnë dhe policin grek Një polic grek që shërbente si roje kufitare afër zonave me Shqipërinë është arrestuar nga policia greke pasi akuzohet s
Pamjet e arrestimit/ Ky është autori i vrasjes së 18-vjeçarit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e arrestimit dhe shoqërimit në Komisariatin e Pogradecit të Fabio Musollarit, i ci
Ngjarje tragjike në Pogradec, ekzekutohet me kallashnikov 18-vjeçari në lokal Ditën e sotme ka ndodhur një tragjedi në qytetin e Pogradecit, Në ditën e parë të nisjes së vitit shkollor, 18¬vjeçari F
Denoncoi mafien, shqiptari merr katër plumba Kallashnikovi (VIDEO) Një shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë, pas një atentati me kallashnikov ndaj tij të ndodhur ditën e shtunë në mesnatë
Shtin gjatë dasmës, dorëzon kallashnikovin Rreth orës 12:05 policia e Suharekës është informuar se në fshatin Savrovë ka patur të shtëna me armë zjarri dhe se kris
Publikohen pamje të reja nga sulmi në aeroportin e Stambollit (VIDEO) Sulmet në aeroportin e Stambollit ditë më parë kanë tronditur opinionin botëror. Russia Today ka publikuar një video
Breshëri kallashnikovi nga shqiptari, ekzekuton biznesmenin qipriot dhe dy truprojat Një shqiptar 41 vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije për shkak të hetimeve, ka ekzekutuar tre persona në një
Grabitet supermarketi në Kamëz, plagoset me armë shitësja Një vajzë e cila punonte si shitëse në një super-market në Kamëz është plagosur gjatë një grabitjeje. Ngjarja ka ndod
Arrestohet 39-vjeçari që mbante kallashnikov me 30 fishekë në shtëpi Një 39 vjeçar është prangosur pasi mbante kallashnikov me 30 fishekë në banesën e tij. Shtetasi B.SH., në Vlorë ësht