999 rezultate për

kallaku

Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, ja urimi special i aktorit (FOTO LAJM) Motra e Bes Kallakut dje festoi ditëlindjen dhe urimi më i bukur dhe më i ndjerë padyshim vinte nga vëllai i saj. Të
La Portokallinë, Bes Kallaku drejt Turqisë Thashethemet se Besi do të ikte nga Portokallia këtë sezon janë vërtetuar nga ky i fundit. Ai ka bërë të ditur për p
Bes Kallaku kërcënon hapur (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bes Kallaku ka publikuar në Instagram faqen e një profili fals të hapur me emrin e tij. Kallaku u ka
Besi-Ermalit: S'më ke sjellë zarf në dasmë (FOTO LAJM) Komentet, shakatë dhe ngacmimet mes dy ish-kolegëve të “Portokallies” Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë të zakonshme mes
Bes Kallaku publikon këngën për Xhensilën (VIDEO) Në video janë edhe momentet e marra prej dasmës Aktori i njohur i “Portokallisë”, Bes Kallaku ka publikuar projektin
Shtatzania e Amit, Ermali dhe Besi shkëmbejnë batuta (FOTO LAJM) Pak pasi Ermal Mamaqi publikoi lajmin se Ami ishte shtatzanë, kanë vërshuar edhe komentet e miqve, emra të njohur të art
Kallaku: Partizani gabon me talentet I rritur në Akademinë e Partizanit dhe i rikthyer në kampionatin shqiptar pas aktivizimit te Kremoneze, Sherif Kallaku i
"Kam 1 javë që sa hap FB, më del veç surrati im", Bes Kallaku flet për herë të parë pas dasme (FOTO LAJM) Dasma e Besart Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë kryefjalë e fundjavës në mediat rozë, por edhe në bisedat e përdi
Bes Kallaku feston si i çmendur me "katunarët e vet" (VIDEO) Padyshim që dasma e Besit dhe Xhensilës ishte një nga më të bujshmet që kishim parë ndonjëherë. Por ama në rrjet soc
PD nxjerr zbuluar Bes Kallakun, ja e vërteta e mesazheve me Bashën Pas publikimit të mesazheve private të Lulzim Bashës dhe Petrit Vasilit ku ato premtonin se do të merrnin pjesë në dasmë
Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale. Të
Besi dhe Xhensila ndezin pistën teksa kërcejnë “Baftjarin” (VIDEO) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, tashmë Xhensila Kallaku, kanë ecur drejt altarit sëbashku, ku dhe i kanë thënë “Po” n
Saranda nën pushtetin e flakëve, Bes Kallaku: O sa romantike! (VIDEO) Situata tragjike e zjarreve në pothuajse të gjithë territorin e Shqipërisë nuk i ka shpëtuar i ka shpëtuar nga vëmendja
E pafalshme! Gafa e Bes Kallakut do t'ju shkrijë se qeshuri (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku së fundmi ka postuar një foto në
Bes Kallaku braktis përfundimisht Portokallinë? Kohët e fundit Bes Kallaku është përfolur shpeshherë për faktin se pasi fitoi mundësinë për të performuar rolin e “skift
Bes Kallaku i kërkon Ermal Mamaqit t'i bëjë dasmën "Ardi Daullxhiut" (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën i bën thirrje komedianit Ermal Mamaqi
Bes Kallaku nuk resht së surprizuari Xhensilën (FOTO LAJM) Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Në çdo foto ap
Rrëfehet Bes Kallaku: Si flija mbi tavolinën e "Portokallisë", kur nuk gjeja furgon (VIDEO) "Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë do të thotë sukses, as cfarë domethënë mirënjohje". Me kete fraze, aktori i n
Bes Kallaku zbulon dëshirën që nuk i plotësoi dot kurrë nënës (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e nënës së tij. Përmes një postimi në Instagram
Bes Kallaku për të motrën prezantuese: Ishte një çerr i vogël... (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që është mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezanto