999 rezultate për

kalimtare

U tha se aksidentoi një kalimtare, Stresi tregon pse u ndalua nga policia (FOTO LAJM) Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se reperi Stresi kishte sërish probleme me policinë. Sipas me
Diell dhe vranësira kalimtare, si do të jetë moti sot Moti do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtës
PESHKOPI/ Shpërthim në një lokal, plagosen dy kalimtarë Një shpërthim ka ndodhur dje në mbrëmje në qytetin e Peshkopisë në një lokal. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:10 në l
Tmerr për kalimtarët, hapet toka dhe "përpin makinën" (VIDEO) Një vrimë gjigante u hap në tokë në Virginia duke hedhur një makinë rreth 6 metra më poshtë. Kalimtarët e habitur kan
Me të kurorëzuar martesën, dhëndri i shpëton jetën kalimtares (FOTO LAJM) Pak pasi kurorëzoi martesën me personin e zemrës, mjeku shqiptar në Itali kthehet në hero për një kalimtare të rastit.
Nga Berisha te Grida Duma, kush janë ish-deputetët që kanë kërkuar rrogë edhe pa mandat Dogjën mandatet, por kjo nuk do të thotë se heqin dorë nga benefitet që gëzojnë prej statusit të deputetit. 11 depute
Vranësira por ngrohtë, si do luhaten temperaturat sot Deri në mesditë moti mbetet me alternime kthjellimesh e vranësira kalimtare. Ndërsa vranësirat bëhen më të dukshme në zo
Ulen temperaturat, si do të jetë moti sot Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Veri dhe Qendër. Por vranësira të shpeshta d
Çfarë la pas protesta dhe gjesti i qytetarit të përgjegjshëm që habiti kalimtarët (FOTO LAJM) Mbyllja e protestës së paralajmëruar nxorri në pah dhe dëmet e shkaktuara në rrugë. Pamjet tregojnë nga papastëritë,
Kamioni v*au kalimtarë dhe shkatërroi makina, pamje nga aksidenti i Gjilanit (VIDEO) Deri më tani është i konfirmuar një i vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar nga aksidenti i pak minutave në parë në Gjila
Afishet me emrin e ri do të jepen falas Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Agim Nuhiu, në një intervistë për kanalin e tretë shtetë
Ardit Gjebrea mesazh prekës për Eni Çobanin pas aksidentit (FOTO LAJM) Disa ditë më parë juristja e njohur, Eni Çobani pësoi një aksident në Tropojë si pasojë e humbjes së kontrollit të mjeti
Aksident i frikshëm, helikopteri bie në rrugë dhe vret kalimtaren (VIDEO) Një aksident i frikshëm ajror ka ndodhur në Brazil, ku pasi u përplas në tokë, helikopteri vrau edhe një kalimtar. Ng
Sulm terrorist gjatë natës së Vitit të Ri në Londër (FOTO LAJM) Dy kalimtarë dhe një polic janë goditur me thikë prej një burri në stacionin Victoria të Manchester, në Britaninë e Madh
Nuk respektojnë kalimtarët, kështu e pësojnë shoferët e Tiranës (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës, referuar ankesave që përcjellin këmbësorët por jo vetëm, për shkak të mosdhënies së përparësi
Tornadoja kërcënon bregun, pamjet apokaliptike tmerrojnë kalimtarët (VIDEO) Një tornado gjigante ka rrezikuar seriozisht bregun në Korsikë, Pointe de la Chiappa, në jug të ishullit. Tornado me
Enca tërbon kalimtarët, twerk në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj. Pë
Pamje që rrallë herë i shihni, tetë vajza grushtohen me njëra-tjetrën (VIDEO) Kjo video tronditëse shfaq tetë femra të reja duke u rrahur në rrugët e qendrës së Derbyt në Angli fundjavën që shkoi.
U ngjit deri në katin e tetë pa asnjë problem, kafsha tmerron kalimtarët Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në Neë Jersey. Një rakun është ngjitur deri në katin e nëntë pa asnjë lloj vështir
U kap duke vjedhur, vritet nga kalimtarët (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armato