999 rezultate për

kabinetin

Berisha mbledh kabinetin: Pres rezultatin final nga KQZ Kryeministri Berisha ka mbledhur para pak çastesh kabinetin qeveritar. Në mbledhjen e sotme Kryeministri Ber
Berisha shpall kabinetin e ri Zyrtarizohet kabineti "Berisha 4". Kryeministri Berisha ka shmangur ndryshimet rrënjësore, duke rifutur republ
Ndryshimet që Berisha do të bëjë në kabinetin qeveritar Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka ka ndryshuar kërkesën e tij për të patur dy poste qever
Ndryshime kadrovike në kabinetin e presidentit Bush Në kuadër të ndryshimeve në postet më të larta diplomatike, ushtarake dhe të shë