999 rezultate për

jurgen

Tifozët duan Shaqirin në fushë në ndeshjen kundër United Nuk po luan shumë, por Shaqiri vazhdon a ketë dashurinë e tifozëve. Përmes reagimeve të shumta në rrjetet sociale, ti
Jurgen Klopp, trajneri më i mirë Klopp është shpallur trajneri më i mirë për vitin 2019 Triumfi në Ligën e Kampionëve dhe Superkupën e Evropës, ka bër
I morën jetën 29 vjeçarit në Dibër, gjykata merr vendimin për 3 të ndaluarit Tre ditë më parë, një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dibrës ku si pasojë e një sherri mbeti ndërroi jetë 29 vjeç
Ancelotti tregon fjalët që i tha Kloppit në fund të ndeshjes Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë
Befason Jurgen Klopp: Manchester City është skuadra më e mirë në botë Jurgen Kloop ka deklaruar se Liverpooli nuk është skuadra më e mirë në botë edhe pse të Kuqtë sezonin që lam pas u shpal
Vrasja e Jurgen Kurtit, lirohet nga burgu një prej personave të përfshirë në vrasje Gjykata e Apelit Tiranë ka liruar nga qelia Olsi Qalliaj, person ky i arrestuar në muajin Mars 2019 për ngjarjen e vrasj
Jurgen Klopp trondit botën e futbollit (FOTO LAJM) Jurgen Klopp është një ndër trajnerët më të suksesshëm të Liverpoolit duke fituar mjaft që në momentin që u ul në atë pa
Jurgen Klopp flet për dëmtimin e Xherdan Shaqirit Jürgen Klopp ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri po përballet me një lëndim. Shaqiri u kthye në Liverpool të hënën në më
Liverpooli kryen zyrtarizimin e parë Teksa Virgil van Dijk po shkëlqen, Liverpooli ka transferuar edhe një bashkombas të tij. Kampionët e Evropës kanë nën
Koment jo korrekt për Kosovën, Tirana dënon lojtarin (FOTO LAJM) Një ndër çështjet më të nxehta të ditëve të fundit ka qenë ajo e mbrojtësit të Tiranës, Jurgen Goxha, në lidhje me Kosov
Sukses historik i boksit shqiptar, Jurgen Uldedaj shpallet kampion Bote Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21-vjeçari mposhti me
Boksi na nderon përsëri, Jurgen Uldedaj shpallet Kampion Bote në WBC Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21 vjeçari mposhti me p
Mourinho ironizon Klopp dhe Guardiolën Jose Mourinho nuk humbet kurrë rastin të thumboj ata që i kërcënojnë fronin e tij si “special”. Tekniku portugez përfito
Tërmet te Liverpooli, dëmtohet ylli i ekipit Liverpoolit ka marrë një lajm të keq para duelit me Barcelonën në Champions League. Ylli i Liverpool, Roberto Firmino
Insigne te Liverpooli? Reagon Jurgen Klopp Lorenzo Isigne është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Liverpooli. Italiani po vuan mungesën e trofeve tek
Jurgen Klopp injoron Barcelonën: Fokusin e kemi në Premier League Jurgen Klopp është zotuar t’i injorojë siç thotë, broçkullat në lidhje me përballjen gjysmëfinale të Liverpoolit kundër
Jurgen Klopp i trembet sulmuesit të Chelsea Jurgen Klopp i trembet sulmuesit belg Eden Hazard. Në prag të përballjes mes Liverpool dhe Chelsea, trajneri gjerman
Jurgen Klopp: Të gjithë donin të ndesheshin me Porton, ne jo Liverpooli nuk ia ka besën Portos, kundërshtarit të fazës çerekfinale në Champions League. Ndeshja e parë luhet nesër dh
Jurgen Klopp tregon sekretin e fitores ndaj Tottenham Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, u shpreh se turma e tifozëve i dha një mbështetje të jashtëzakonshme skuadrës së tij
Ky është autori i dyshuar për vrasjen e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit. Në lidhje me këtë vrasj