999 rezultate për

jovic

Tërmet te Reali, blerja e bujshme dëmtohet me Kombëtaren Një lajm i hidhur vjen për Realin e Madridit, teksa blerja e bujshme e verës Luka Jovic është dëmtuar me Serbinë e cila
Milani tenton sërish për Joviç dhe Mariano Milani mendon të bëjë edhe një tentativë të fundit për sulmuesit e Real-it, Mariano Diazi dhe Luka Jovic. Zyrtarët e
"Tërmet" te Reali, dëmtohet dhe Jovic Nuk kanë fund problemet për Realin. Pas Asensios së fundmi është dëmtuar edhe Luka Jovic. Sulmuesi i cili iu bashkua
Jovic zbulon tmerrin që përjetoi kur ishte fëmijë Luka Jovic thotë se ishte i frymëzuar për të ndjekur ëndrrën e tij për t’u bërë një futbollist i suksesshëm, pasi e pa m
Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu (VIDEO) Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezon
Zv.presidenti i FFK pëson atak kardiak në stadium Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Predrag Jovic, është ndier keq në shkallët e stadiumit "Vasil Le
Reali arrin akordin me Eintracht për Luka Jovic Reali i Madridit ka bërë goditjen e parë në merkato. Edhe pse Karim Benzema ka zhvilluar sezonin e tij më të mirë me fan
Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet z
Befasohen tifozët e Realit, Frankfurt mohon arritjen e marrëveshjes për Jovic Eintracht Frankfurt ka mohuar se ka arritur një marrëveshje për transferimin e Luka Jovic te Real Madrid në fund të sezo
Arrihet akordi, Real Madrid blindon sulmin me Luka Jovic Real Madrid po lëviz seriozisht për të ardhmen. Klubi mbretëror ka mbyllur marrëveshjen me Eintracht Frankfurtin për tra
E përfunduar, Reali bën goditjen e dytë Reali i Madridit do të kryejë një fushatë të jashtëzakonshme përforcimesh këtë verë dhe përforcimi i parë ka ardhur, sip
Kovac kërkon Jovic te Bayerni, por ka një problem Të gjithë duan Luka Jovic. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt, që ka një kosto e cilla rrotullohet rreth 50 milionë euro, ës
Zyrtarizohet gjithçka, Jovic zgjedh skuadrën e re Frika nga një parakontratë e ka detyruar Eintracht Frankfurt të lëviz në drejtim të sulmuesit të talentuar të saj, Luka
Bomberi i Eintracht Frankfurtit shumë pranë Realit Luka Jovic është shumë pranë Real Madrid. Sulmuesi i Eintracht Frankfurtit i cili këtë sezon po shkelqen në Gjermani pak
Klubet më të mëdha europiane e kërkojnë me ngulm, Frankfurt paguan vetëm 7 milion euro për të Eintracht Frankfurt ka blerë kartonin e Luka Jovic, sulmuesi i datëlindjes 1997, protagonist i një super sezoni mes Bund
Frankfurt refuzon ofertën 50 milion euro të Realit për Jovic, kërkon më shumë Real Madrid është future në garë për të afruar bomberin e Eintracht Frankfurtit Luka Jovic Sipas programit televiziv
Refuzoi Barcelonën, Reali hidhet në sulm për Jovic Bombri i Eintracht Frankfurit, Luka Jovic, është një nga më të kërkuarit në merkato. Sulmuesi kërkohet me ngulm nga
Bomberi i Frankfurtit i thotë jo Barcelonës Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave
Tremben tifozët e Juves, Real Madrid takon agjentin e Pjanic Drejtuesit e Real Madridit u takuan me agjentin që përfaqëson sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic dhe mesfushori
Bayern Munchen hedh hapin e parë konkret për talentin e Bundesligës Bayern Mynih ka bërë ofertën e parë zyrtare për të marrë sulmuesin 21-vjeçar Luka Jovic, që luan në Bundesliga me ekipin