999 rezultate për

jovi

Barcelona arrin akordin me sulmuesin e Eintrachtit Barcelona ka djegur konkurrencën dhe ka arritur të bëjë të vetin sulmuesin serb Luka Joviç, i cili është pjesë e Eintrac
Perez do Icard-in, Zidane preferon talentin serb Florentino Perez kërkon që të marrë në Madrid Mauro Icardi-n nga Inter, tashmë argjentinasi ka një çmim sipas "Don Balon
Drejtuesit e Barcelonës në “San Siro” vëzhgohet sulmuesi i Frankfurt Përballja midis Interit dhe Eintracht të Frankfurtit ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve elitare, ndër to dhe Barcelon
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Të gjithë e duan bomberin e Frakfurtit Luka Jovic është lojtari që ka spikatur më shumë këtë sezon në Bundesligë. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt tashmë ka
Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Jovica Trpevski është djali i deputeti të LSDM-së i cili humbi jetën mbrëmë pas rrokullisjes së autobusit në rrugën Shku
Një kriminel serb rrëzohet për vdekje nga ballkoni Krimineli i dënuar Crni Gruja ka vdekur pasi ka rënë nga balkoni i banesës, në të cilën jetonte Në qendër të Beogradit
Akuza të rënda nga Mali i Zi: Erogen Brajoviçi pjesëtar i grupit kriminal të Kotorrit E përditshmja malazeze ‘Vijesti’ ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç.
Kryeministrja Branbiq merr drejtimin e një ministrie Ministria serbe e Financave do të drejtohet përkohësisht nga kryeministrja e vendit, Ana Brnabiq. Vendimi i Qeverisë ser
Pronarët e qendrës së masazhit: Harram ju qoftë nëse keni shitur trupin Policia i vuri dryrin sallonit të masazhit “Melek (engjëll)” në fshatin Vitomiricë të Pejës javën që shkoi. Lokali në pr
Hoxha takon homologun malazez, merr mbështetje në integrim Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka takuar homologun e saj malazias, Andrija Pejoviq, me rastin e pjesëma
Gjuriç serish në krye të Zyrës për Kosovën Qeveria e Serbisë ka vendosur që Gjuriç përsëri të jetë në krye të Zyrës për Kosovën Marko Gjuriç është rizgjedhur pë
Ministri malazez: Demarkacioni, problem i brendshëm i Kosovës Edhe pse ka më shumë se dy vite që Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi është nënshkruar, Kosova ende nuk e ka rati
Skënderbeu gjen pasuesin e Salihit, zyrtarizon blerjen e tretë Skënderbeu ka zyrtarizuar sot blerjen e tretë për sezonin e ri. Pas firmave me dy mesfushorët Donjet Shkodra dhe Bruno
Serbia vë në gatishmëri ushtrinë, pret trazira me Kosovën Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic, ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Ser
Tensionet me Kosovën, Serbia zyrtarisht vë në gatishmëri ushtrinë Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic e ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Se
Shqipëria miraton anëtarësimin e Malit të Zi në NATO Kuvendi ka miratuar projektligjin për protokollin e anëtarësimit të Malit të Zi në NATO. Votimi ka qenë unanim me 109 vo
Kosova "hap dyert" për kriminelët serbë Politikanë dhe ish-udhëheqës të forcave policore e ushtarake serbe që dyshohen për krime ndaj civilëve shqiptarë në vite
Drejtori i Policisë së Serbisë sot në Kosovë Drejtori i Policisë së Serbisë, Milorad Veljoviç, do të jetë pjesë e konferencës së organizuar nga ICITAP-i Amerikan në
Ja çfarë bisedoi Bushi i vjetër me presidentin e Jugosllavisë Joviç për Kosovën Një delegacion me zyrtarët më të lartë të ish-Jugosllavisë shkoi në Nju Jork, ku dhe bisedoi me ish-presidentin e SHBA-v