999 rezultate për

jona

Familja marton vajzën 15 vjeçare, policia u "prish" muajin e mjaltit Një 15-vjeçare është martuar me një djalë 5 vjet më të madh. E për martesën e të miturës kishin rënë dakort edhe prindër
Ju po thani së ftohti, ndërsa Albërie Hadërgjonaj e nis 2020 "zjarr" me bikini (FOTO LAJM) Duket se viti 2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të r
Rama s'i ndahet Haradinajt e Albin Kurtit: Më kanë lënduar, dokrra patriotizmi për flamur "Mesa duket të tjerët kanë një aftsi që nuk e kam, të luajë rolin e atdhetarit të flaktë që digjen për një flamur që unë
Erjona Sulejmani shfaqet seksi për festat e fundvitit në Abu Dabi (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me fotot e saj joshëse. Ajo së fundmi ka vendosur që t’i kaloj
Sela: Mini Shengeni është skandal, përmes tij shtrihet ndikimi i Rusisë në rajon Lideri i Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela thotë në një intervistë për KoovaPress se nisma raj
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
SMS-ja kërcënuese për kreun e Burgjeve, reagon ministrja Gjonaj Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në t
Nuk mund të mungonte, Jona Spahiu sjell kartolinën më reale nga festat (FOTO LAJM) Jona Spahiu është një nga imazhet më të preferuara në ekranet shqiptare. Edhe pse ka vendosur të shkëputet nga televizio
RCC-ja është e angazhuar tërësisht për bashkëpunimin rajonal Ditët e fundit ka pasur shumë paqartësi dhe mungesë informacioni të saktë për rolin e RCC-së në takimet e të ashtuquajtu
Albërije Hadërgjonaj reagon pas festivalit: Nuk ka juri e as pikë (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj këtë vit u rikthye në Festivalin e RTSH-së. Këngëtarja konkurroi me këngën “Ku ta gjej dikë ta d
DW zbulon deklaratën e Haradinajt që nervozoi Ramën Udhëheqësit politikë kosovarë kundërshtojnë sërish ashpër nismën rajonale “Minishengeni Ballkanik”, ku Kosova nuk trajto
"Kosova drejt NATO, jo drejt Rusisë", Haradinaj reagon sërish për minishengenin: Nuk duam izolimin rajonal Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar sërish për minishengenin e mbajtur të shtunën në Tiranë. A
Nata finale: Kush e meriton çmimin e parë, për të nderuar Shqipërinë në Eurovizion? Nën regjinë e Vera Grabockës dhe prezantimin e Alketa Vejsiut, online janë prezantuar për dy netë me radhë në Pallatin e
Në prapaskenat e festivalit, kush e shoqëroi Albërie Hadërgjonajn (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj merr pjesë këtë vit në "Festivalin e Këngës", me një këngë pretendente për fituese, me titull "Ku ta
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka deklar
Thaçi refuzon publikisht ftesën e Ramës për Minishengenin Ballkanik Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka refuzuar ftesën e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, për të marrë pjesë në ta
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
Ambulanca aksidenton të moshuarën në Vlorë Ambulanca e spitalit rajonal të Vlorës merr një telefonatë për një rast emergjence. Teksa është nisur me shpejtësi për t
Debate te Komisioni i Medies, largohet e bojkoton kryetarja Fatjona Dhimitri Kryetarja, Fatjona Dhimitri është larguar, duke bokotuar komisionin e Medias, deri në tërheqjen e dy projektligjeve për
Kërkohet nga Rama anulimi i samitit për "mini-shengenin" Mohimi i masakrës së Reçakut nga shteti i Serbisë ka bërë që në mesin e shumë arsyeve tjera, partitë politikë në Kosovë