999 rezultate për

jolie

Nuk pritej, Angelina Jolie befason Brad Pitt Duket se lufta për kujdestarinë e fëmijëve vazhdon akoma mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Por këtë here ka qenë
Ngjashmëri e frikshme, njihuni me sozinë e Angelina Jolie (FOTO LAJM) Modelja ruse Risha Kova ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me aktoren e famshme Angelina Jolie. Po njëlloj si aktor
E pabesueshme! Kjo vajzë është identike si Angelina Jolie (FOTO LAJM) Ka rreth 75 mijë ndjekës në Instagram dhe fansat i shtohen dita-ditës. Bëhet fjalë për modelen ruse Risha Kova, e cil
Rrëfimi prekës i Angelina Jolie për nënën e ndjerë: Do jepja çdo gjë që ta kisha pranë Aktorja me famë botërore Angelina Jolie, ka folur në një intervistë të sinqertë për nënën e saj të ndjerë, Marcheline Be
Humbi betejën me kancerin, Angelina Jolie flet për nënëne ndjerë Angelina Jolie ka folur për nënën e saj të ndjerë Marcheline Bertrand në një intervistë të re. Aktorja 41-vjeçare ka
Dalin faktet shokuese, ja çfarë e shkaktoi ndarjen e Angelina Jolie me Brad Pitt (FOTO LAJM) Çifti më i famshëm në botë, ndarja e të cilëve trishtoi shumë fanca të tyre, Agelina Jolie dhe Brad Pitt, u ribashkuan s
Faktet shokuese që mendohet se shkaktuan ndarjen e Angelina Joliet me Brad Pitt Ndarja e tyre bëri bujën më të madhe mediatike gjatë vitit të kaluar. Ish-çifti i famshëm Anngelian Jolie dhe Brad Pi
Pse u ndanë çifti Jolie-Pitt? Dyshja e famshme Anngelian Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund martesës së tyre më 15 shtator 2016 pas plot 11 vitesh së b
Brad Pitt dhe Angelina Jolie kthehen sërish bashkë? (FOTO LAJM) A do të kthehet sërish "Brangelina"? Brad Pitt dhe Angelina Jolie thuhet se kanë rindërtuar romancën e tyre pas disa mua
Brad Pitt flet pas divorcit: Të ndahesha nga Angelina ishte si të vdisja... (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Brad Pitt ka folur për herë ët parë lidhur me divorcin e tij me Angelina Jolie, duke pranuar se ka kons
Angelina Jolie në në lidhje dashurie? Pas raportimeve të fundit për dashurinë sekrete të Angelina Jolie me biznesmenin britanik, së fundmi spekulohet se aktor
Angeline Jolie fushatë bukurie në nder të nënës së saj të ndjerë (FOTO LAJM) Aktorja Angeline Jolie ka nënshkruar për të qenë fytyra e Mon Guerlain, fushata e saj ndërkombëtare e bukurisë pas një d
Njihuni me Inën, sozinë shqiptare të Angeline Jolie (FOTO LAJM) Një vajzë shqiptare e quajtur Ina ka maarrë së fundmi vëmendjen e mediave pasi është cilësuar nga shumëkush si sozi e ak
SKANDAL/ Angelina Jolie gënjen gjykatën Problemet në familjen Jolie-Pitt duket se nuk kanë të sosur. Pas problemeve rreth divorcit, kanë dalë në shesh telashe t
Kur Angeline Jolie dhe Brad Pitt bënin tatuazhe për të përforcuar dashurinë (FOTO LAJM) Ajo është e njohur për dashurinë ndaj rtatuazheve që kur ishte adoleshente. Së fundmi në media janë shpërndarë foto t
Ja pse Jolie është personi më i urryer në Hollywood Sjellja jo e mirë dhe arrogante, planet ekstravagante për premierën e filmit të ri dhe përpjekjet për ta diskredituar is
Ronaldo dhe Jolie së bashku në një serial turk për refugjatët sirian (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo së bashku me aktoren e njohur Angelina Jolie do të jenë pjesë e një seriali të një televizioni turk që
Angelina Jolie do të adoptojë fëmijën e shtatë Angelina Jolie e cila ndodhet në proces divorci me Brad Pitt dëshiron të marrë përsipër një përgjegjësi tjetër, ajo do t
Jolie apo Johnson? Ja kë zgjedh Xhaka mes tyre Kohë më parë flitej se Taulant Xhaka po kërkohej nga disa skuadra angleze, duke përfshirë edhe Ëest Ham United, kurse kj
Jolie dhe Pitt: Për hir të fëmijëve... Mbrëmjen e djeshme, Angelina Jolie dhe Brad Pitt publikuan deklaratën e parë të përbashkët pas hapjes së procedurave të