999 rezultate për

jasharit

Vëllai i Ismet Jasharit-Komandant Kumanovës trondit politikën Përmes një letre të hapur drejtuar Fatmir Limajt, Murat Jashari, vëllai i komandantit të rënë të UÇK-së, Ismet Jasharit
Thaçi homazhe pranë varrit të Adem Jasharit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me presidentin në detyrë të Republikës së Kosovës, Jakup K
Todorovit dhe Janakieskit u pengon fotografia e Adem Jasharit Fotografia e Adem Jasharit është shndërruar në mollë sherri mes ministrit të Arsimit Nikol
Berisha beri homazhe tek varri i Adem Jasharit Prekazi është Kruja e dytë e shqiptarëve, ndërsa komandanti Adem Jashari dhe familja Jashari, k
Fatmir Limaj viziton vendlindjen e Ismet Jasharit-Kumanova Korrespondenti i albeu.com nga Kumanova njofton se Fatmir Limaj dhe Haxhi Shala gjenden ne nje vizite jozyrtare ne Kuman