999 rezultate për

jahti

Shikoni si përfundon jahti 10 milion dollarësh (VIDEO-LAJM) Një pakujdesi e vogël nganjëherë kushton shumë. Teksa pronari dhe ndërtuesit bëheshin gati për të hapur shishet e shampa
Nataly, ja superjahti i Vladimir Putinit (FOTO-LAJM) Mediat italiane publikojnë foto të jahtit të Putinit të ankoruar në Livorno. Ky është edhe jahti më i madh që ka Vladimi
Brenda jahtit luksoz të Eddie Jordan (FOTO-LAJM) Britaniku i Formula 1, Eddie Jordan, mori më në fund çelësat e jahtit të tij luksoz i cili ka kushtuar 32 milionë sterli
Rihanna e "Artë" në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Nëse ka një veshje që mund të përkufizojë këngëtaren Rihanna, pa dyshim që është bikini. Gjatë javëve të fundit, 25-vje
Jahti prej 2 ditësh në det të hapur Një jaht ne bordin e te ciles ndodhen 2 shtetas kroat nuk eshte lejuar te ankorohet ne Portin e Shengjinit, dhe per nje
Jahti luksoz elektrik (FOTO-LAJM) Pas zhvillimeve në industrinë e automobilave, kompani të prodhimit të jahteve po shikojnë nevojën e ndërtimit të anijev
Ju duhet një "taksi" në det? (FOTO-VIDEO) Lufta për ndërtimin e superjahteve luksoze vazhdon. Një mini-jaht i projektuar dhe prodhuar në Napoli është nxjerrë në s
Modelja Adriana Lima blen 1 milion dollarë jahtin luksoz (FOTO-LAJM) Modelja Adriana Lima blen jaht luksoz për 1 milion dollarë, gjatë një prezantimi ndërkombëtarë të anijeve. Mini jahti ës
Superjahti i së ardhmes (FOTO LAJM) Ju prezantojmë jahtin e së ardhmes, anijen që duket më shumë si një anije kozmike se sa si një mjet që do të lundrojë de
Dhjetë jahtet më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM) Të pasurit mund të blejnë çdo gjë që ata duan edhe nësë ajo është shumë e shtrenjtë. Mund të blejnë shtëpi në qytete të
Jay Z dhe Beyonce, pushime të çmendura në Carpi (FOTO LAJM) Një prej këngëtarëve më të mëdha të botës, Beyonce Knoëles, vendosi që të festonte me sa më shumë stil 32-vjetorin e saj
Jahti i Inva Mulës "shkel" mbi minën e paplasur (FOTO LAJM) Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Hetem Ramadani, i kanë shpëtuar paq n
Jahti më luksoz, vëllai i bosit të City-t kalon Abramovich (FOTO LAJM) Roman Abramovich nuk pëlqen të jetë i dyti dhe për këtë mund të pyesni nënte trajnerët që ka ndërruar gjatë epokës së ti
Jahti gjigant në Gjirin e Sarandës Një jaht gjigant prej 50 metrash me emrin M/Y Helios është ankoruar tre ditë më parë në Gjirin e Sarandës. Jahti M/Y Hel
Studentët kopjojnë James Bond, marrin drejtimin e superjahtit (VIDEO-FOTO) Studentët e Universitetit të Teksasit kanë kopjuar metodat e James Bond për të marrë drejtimin e një super jahti i cili
Miliarderët në “luftë” për jahtin superluksoz që kushton 200 mln £ (FOTO-LAJM) Del në ankand një prej jahtëvë më të shtrenjtë dhe më luksozë në botë. I ndërtuar nga kompania afrikano- jugore ‘Oceanco
Azzam, jahti që "mund" jahtin e Abramovich (FOTO-LAJM) Në bordin e këtij jahti ka edhe një sistem anti-raketë, helikopterë, një klub nate, një kinema dhe një nëndetëse. Azzam
Superjahti që komandohet përmes një iPadi (FOTO-LAJM) Ky superjaht që shikoni në foto kushton 15 milionë sterlina dhe është cilësiuar si jahti më i mahnitshëm në të gjithë bo
Superjahti luksoz që ngjason me "Ufot" (FOTO-LAJM) Quhet Adastra dhe është cilësuar si superjaht sa i përket kapaciteteve por edhe luksit që ajo ka. Superjahti i dizenjuar
Abramovich-Mourinho, takim sekret në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Të gjithë në bord! Bosi rus, Roman Abramovich, po përgatit "vaporin" e tij luftarak për të "pushtuar" Europën. Pas përfu