999 rezultate për

jahti

Kapet në Holandë jahti me 25 emigrantë shqiptarë e vietnamezë (FOTO LAJM) Një jaht me 25 emigrantë nga Shqipëria dhe Vietnami është kapur në Amsterdam e përgatitur për tu nisur për në Angli. Në
Njihuni me jahtin më të shpejtë në botë (VIDEO) WallyPoëer 118, është jahti më luksoz dhe më i shpejtë në botë që lundron në Adriatik. Jahti më i shpejti në botë ësh
Njihuni me jahtin më të madh në botë (FOTO LAJM) Double Centry, është superjahti që pritet të jetë jahti më i madh në botë. Jahti do të jetë i përbërw nga nëntë tarraca
Luksi i jahtit "Salt" (FOTO LAJM) Një udhëtim të tillë askush nga ne nuk do e refuzonte, me këtë supërjaht i cili të mundëson një pamje paranomike në det
Këtë superjaht mund ta blejnë vetëm pasanikët (FOTO-LAJM) Mendimi i parë që kalon në mendje kur sheh fotot e këtij jahti është se ai duket si një shpikje e cila përdoret nëpër fi
"Belafonte", superjahti prej bronzi (FOTO LAJM) Dizenjuesi italian i superjahteve, Federico Fiorentino, ka prezantuar konceptin e tij të ri që një ditë mund të bëhet mj
Super-jahti "J’ade", luksi udhëton në det (FOTO LAJM) Nga pishina e mbuluar tek salla e hamamit, duke kaluar në një platformë të madhe të bardhë, Yahti superluksoz që po shih
Italia, destinacioni i pushimeve për Rihannan Pas koncerteve intesive është koha për pushime. Rihanna di si të festojë dhe të shlodhet ndërsa herë pas here bën edhe "
Dhjetë superjahtet më të kushtueshme në bote (FOTO-LAJM) Sajti ‘The Richest’ ka publikuar klasifikimin e dhjetë jahteve më të kushtueshme në botë. Bëhet fjalë për jahte ku luksi
Miranda Kerr sërish me miliarderin Ndonëse supermodelja Miranda Kerr hodhi poshtë të gjitha zerat se ajo ishte duke u shoqëruar me një miliarder, tashmë çd
Familja e Jobs në Itali, pushime në jahtin 100-milionë dollarësh (FOTO-LAJM) Jahti Venus i projektuar nga Philippe Starck për Steve Jobs, i cili është tani në pronësi të bashkëshortes së Jobs, Lau
Shijon pushimet, Selena në jahtin e DiCaprios (FOTO LAJM) Ndërsa pak ditë më parë, në jahtin e DiCaprios ishin vetëm meshkuj, duke tërhequr vëmëndjen e paparacëve, situata ka ndr
"Fshati" që lundron në ujë (FOTO-LAJM) Një kompani britanike ka nisur punën për prodhimin e një jahti i cili ngjason me një fshat që lundron mbi ujë. Kabina e
Ja jahti luksoz ku po i kalon pushimet Messi me të dashurën (FOTO-VIDEO) Lionel Messi e vuajti shumë humbjen e finales së Kupës së Botës, por tashmë ai i është kthyer pushimeve. Lojtari është f
Në jahtin e Di Caprios vetëm meshkuj, ç'po ndodh? (FOTO LAJM) Leonardo Di Caprio në të shumtën e rasteve vihet re nën shoqërinë e modeleve, por ndodh që ai të kalojë një ditë vetëm m
Është koha për të shijuar pushimet (FOTO-LAJM) Pas fitores së kampionatit botëror dhe atyre momenteve të bukura të kaluara pas rikthimit në atdhe, Mario Goetze ka vend
Jahti gjigant me helikopter i ankoruar në Sarandë (FOTO-LAJM) Një jaht gjigant i quajtur T6 me flamur neozelandez është ankoruar nga dita e djeshme në gjirin e Sarandës. Jahti mban n
Dhjetë jahtet më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM) Të pasurit mund të blejnë çdo gjë që ata duan edhe nësë ajo është shumë e shtrenjtë. Mund të blejnë shtëpi në qytete të
Prostituta vret shefin e Google (FOTO-LAJM) Një 26 vjeçare u arrestua të premten për vrasjen e Forrest Hayes, 51 vjeç, babai i pesë fëmijëve. Dyshohet se prostituta
Jahti 24 milionë dollarësh në flakë (VIDEO) Një jaht luksoz me një vlerë 24 milionë dollarë u shkrumbua nga flakët të enjten në portin e San Diego-s për arsye ende