999 rezultate për

istrefi

Ish i dashuri i Era Istrefit shoqërohet me motrën e Rita Orës (FOTO LAJM) Faton Shoshi është ish menaxheri e ish i dashuri i këngëtares Era Istrefi. Tashmë Era Istrefi dhe Faton Shoshi janë d
Nuk e quajtën nder të Kosovës, reagon publikisht Era Istrefi Në sloganin e publikuar dje për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, "Bac, çikat na e zbardhën ftyrën" janë përfshirë dy
Labi i pakënaqur që Era nuk u vendos në slloganin e "Bac, çikat na e zbardhën ftyrën" Në sloganin e publikuar dje për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, "Bac, çikat na e zbardhën ftyrën" janë përfshirë dy
Vogëlushja e Nora Istrefit, uron Pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë njëri ndër çiftet më të diskutuar të estradës. Ata tashmë j
Nuk e quajtën Erën krenari për Kosovën, mamaja e saj reagon ashpër Sloganin "Bac, çikat na e zbardhën ftyrën" që është publikuar sot me rastin e dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës,
Nora Istrefi paralajmëron ''Tym'' (VIDEO) Nora Istrefi është cilësuar si një ndër artistet me trupin më të bukur në gjithë skenën shqiptare dhe kjo shihet shumë q
Sa kushton xhupi “Bon Bon” i Era Istrefit? (FOTO LAJM) E ka nisur karrierën disa vite më herët, por vetëm 2016-shi i sjelli lavdinë, famën e madhe, atë që do ta ëndërronte sec
Shifra marramendëse e xhupit të Nora Istrefit Këngëtarja kosovare Nora Istrefi është një nga personazhet publik që vishet më me stil, por ajo që vihet re janë gjithas
Ish banorja e ''Big Brother'' koncert me burrin e Nora Istrefit Ka kaluar kohë që nga edicioni i parë i ''Big Brother Albania'' dhe shumë nga personazhet kanë humbur bashkë me vitet.
Era Istrefi paralajmëron projektin e ri muzikor (FOTO LAJM) Karriera e saj artistike ka marrë një drejtim të ri. Era Istrefi tashmë ka konfirmuar se është ndarë profesionalisht
Oriola Marashi lidhet me ish të dashurin e Era Istrefit? (FOTO LAJM) Duket se ndarja nga lidhja afatgjate me Era Istrefin nuk i ka bërë shumë përshtypje Faton Shoshit. Një foto e fundit
Këngëtari i njohur shqiptar tregon pse është zhgënjyer nga Nora Istrefi Në emisionin "Shiko Kush Luan" në Top Channel, në rubrikën "Ndaje ose pije", Jul Deda e ka pyetur Ylli Limanin se cila n
Era Istrefi thyen heshtjen për ndarjen nga i dashuri Ndonëse ata kurrë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre, Faton Shoshi dhe Era Istrefi morën një vëmendje të madhe pas n
Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, 3 mijë euro vetëm një palë çizme Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë. Së fundmi Nora është shfaqur tejet
Si dështoi Era Istrefi me muzikën! Ish-i dashuri flet pas ndarjes I ftuar në “Prive”, ish-i dashuri i Era Istrefit dhe ish-menaxheri i saj, pranoi se shkaku i ndarjes ka qenë mosdakordës
Faton Shoshi nuk humbet kohë, zëvendëson Erën me një tjetër emër të njohur (FOTO LAJM) Ata ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe këtë sukses e treguan më së miri edhe tek kënga “BonBon”, kënga e Era Istrefi
Nora Istrefi dhe Roberti kanë qenë të kurorëzuar shumë kohë më parë?! Askush nuk e ka ditur, por Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë qenë të kurorëzuar shumë kohë më parë, para se të bënin
Nora Istrefi publikon pamjen engjëllore të të shoqit me vajzën (FOTO LAJM) Ai vazhdimisht publikon foto me të dyja. Nga ana tjetër, Nora është më e tërhequr. Gjithsesi sot Nora ka publikuar një f
Era Istrefi e vetmuar pas ndarjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Era Istrefi ishte mjaft aktive edhe gjatë vitit 2017. Ajo solli gjithsej dy projekte, baladën “Redrum” dhe
Era Istrefi e nis 2018 me një pyetje (FOTO LAJM) Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në skenën ndërkombëtare. Këngët e saj janë shndërruar në hi